Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бар в Харлем, пълен само с негри, влиза мулат. Бармана(иронично): - Слушам ви, Ваша светлост...
Разни 1,074 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, нещо не е наред с мен??? Мисля си, че България е нормална държава! - Спокойно, Вие сте обикновен идиот. - Благодаря докторе!! А аз си помислих, че съм патриот... - Паоло, много добре помня, че ходихте на погребение на тъща си, после на кръщене на детето си, отсъствахте и поради заболяване на съпругата си! Този път за какво ще отсъствате от работа? - Ще се женя, господин директор. Младеж води приятелката си на ресторант. Виждайки високите цени в менюто казва: - Какво ще иска да хапне моята дебеланка? Разговор между родители: - Как можа да купиш на детето нечуплива играчка! - Защо, какво лошо има? - Изпотроши ни всички врати и прозорци с нея. “Запорожец” се ударил в “Мерцедес”. Шофьорът на зазката изтръпнал от ужас и се зачудил какво да прави. Най-накрая решил да се прави на глухоням. Наизскачали от мерцедеса мутри и тръгнали към заза. Шофьорът усилено започнал да ръкомаха, за да внуши на мутрите, че е глухоням. Мутрите от своя страна отворили багажника и извадили оттам калашници, заредили ги и казали: - Чичка, за колата някак си ще се оправим, дреме ни на нас, ама за тия жестове с ръцете - скъпо ще си платиш!