Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Мамо, провиква се Марийка, искам още шоколад! - Какво се казва, миличка: Ако..? - Ако е останал!
Семейни 2,858 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай спира шофьор на средна възраст, заради превишена скорост. Човекът протестира: - Но, господин полицай, аз карах в рамките на допустимото. - Сър, Вие се движехте с 53 мили в участък, където разрешената скорост е до 40 мили. - Не съм превишавал скоростта - настоявал шофьорът - сигурно Ви е повреден радарът. В този момент го прекъсва жена му, обръщайки се към полицая: - Няма смисъл да спорите с него, господин полицай. Винаги става заядлив, когато се напие. Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина: - Как да стигна до София? Отговорили му: - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София! Стигнал човека в София и гледа по улиците огромни дупки - на места дълбоки по една педя, пълно с боклуци не само покрай кофите(които били много препълнени), видял и бездомните кучета. Накрая попитал един софиянец: - Войната не беше ли в бивша Югославия? Какво е станало? - Ами война няма, но Стефан Софиянски вече трети мандат се грижи за София! Две мутру играят шах:<BR>- Без коз!<BR>- Сичко!<BR>- Фаул!<BR>- К’ъф фаул бе т’ва да не ти е покер? - Ало? - Да! - Петьо,ти ли си? - Да! - Бременна съм! - О! Имате грешка! Въпрос: - Кога Гонзо ще започне да вкарва за Левски? Отговор: - Когато си пусне мустак като на Батков!!!