Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питане в кулинарен форум:"Може ли да се гарнират хапките с черен хайвер и сьомга с магданоз, вместо копър?" Отговор: "Да се задавите дано!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Лято - това е такова време от годината, когато е невъзможно да отвориш прозореца в автобуса, който не можеше да се затвори през зимата.
Бисери
03.10.2017
3,205 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако си затвориш очите и запушиш ушите, то няма по-хубава страна от нашата Родина!
Дочул Иванчо стонове от спалнята на майка си и баща си. От любопитство погледнал през ключалката.След известно време възкликнал : - Леле-е-е..И тези двамата ще ми се карат на мен, че си бъркам в носа..!!
В класа на Иванчо имали урок за растенията и учителката нарисувала краставица на дъската. Иванчо е изхилил ехидно: - Я, госпожата нарисува Шпагата! Целият клас избухнал в кикот. Възмутена учителката изтичала да се оплаче на директора. Директорът влетял разярен в класната стая. - Пак ли вие, бе хулигани! Всичките ще ви изключа! И кое говедо от вас нарисува тоя Шпагата на дъската?
Шестнадесегодишно момиче се прибира късно вкъщи. Баща й и прави забележка: - Не стига, че закъсняваш, а имаш и бримка на левия крак. - Добре, че закъснявам съм виновна. Но какво лошо има в това, да имам бримка на левия крак? - Ами това, че преди да излезеш, бримката беше на десния ти крак...
Майка и дете се разхождат в парка. Видели едно момиче и момче да се натискат. Детето попитало: - Мамо, какво правят тая кака и тоя батко? - Ми, кекс. После видели в зоологическата градина една маймуна и един маймуняк да се натискат.Детето пак попитало какво правят и майката пак отговорила: - Ми, кекс. На другата сутрин детето попитало майка си: - Мамо, снощи с татко правихте кекс, нали? - Как разбра бе? - Ами аз облизах глазурата от дивана.