Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лято - това е такова време от годината, когато е невъзможно да отвориш прозореца в автобуса, който не можеше да се затвори през зимата.
Бисери 3,205 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако си затвориш очите и запушиш ушите, то няма по-хубава страна от нашата Родина! Дочул Иванчо стонове от спалнята на майка си и баща си. От любопитство погледнал през ключалката.След известно време възкликнал : - Леле-е-е..И тези двамата ще ми се карат на мен, че си бъркам в носа..!! В класа на Иванчо имали урок за растенията и учителката нарисувала краставица на дъската. Иванчо е изхилил ехидно: - Я, госпожата нарисува Шпагата! Целият клас избухнал в кикот. Възмутена учителката изтичала да се оплаче на директора. Директорът влетял разярен в класната стая. - Пак ли вие, бе хулигани! Всичките ще ви изключа! И кое говедо от вас нарисува тоя Шпагата на дъската? Шестнадесегодишно момиче се прибира късно вкъщи. Баща й и прави забележка: - Не стига, че закъсняваш, а имаш и бримка на левия крак. - Добре, че закъснявам съм виновна. Но какво лошо има в това, да имам бримка на левия крак? - Ами това, че преди да излезеш, бримката беше на десния ти крак... Майка и дете се разхождат в парка. Видели едно момиче и момче да се натискат. Детето попитало: - Мамо, какво правят тая кака и тоя батко? - Ми, кекс. После видели в зоологическата градина една маймуна и един маймуняк да се натискат.Детето пак попитало какво правят и майката пак отговорила: - Ми, кекс. На другата сутрин детето попитало майка си: - Мамо, снощи с татко правихте кекс, нали? - Как разбра бе? - Ами аз облизах глазурата от дивана.