Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Внимание! Новият завет не отменя Вехтият завет… Из библия за юристи
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Мъжете, изневеряващи на жените си, ще горят в ада, - казва жена на мъжа си. - А тези, които не са изневерявали, също ще горят - от срам.
Семейни
03.10.2017
3,014 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мобилен офис по софийски - като ползваш мобилен интернет и мобилен телефон, а твоята кола седи в задръставането.
Трима приятели излизат от кръчмата и бъркайки пътя с ЖП линия коментират помежду си. Първия: - Напоследак, брато(хлъц), страшно много се излагаме с тия икономии. Е по тва стълбище, каде се катериме, така са икономисали стълбите, че от една не моа се докопам до друга!!! Вторият: - Ти си добре, че използваш стълби... аз употрбляям парапет! Него така са го орезали, че като се подпра веднага се "джорна" у земята!!! Третият: - Няма страшно, тайфичката, ей го асансьорчето!!! Пуши, свети, свири - ша ни дигне и тримата!!
- Как да се отърва от 90 излишни килограма? - Разведете се!
В родилния дом доктор с трешерещ глас и сълзи в очите обяснява на бъдещ татко: - За съжаление....можем да спасим или детето....или майката. Ще се наложи да избирате.... - Ами....как да избера, докторе....детето не е от мен....а да се оженя мога и още веднъж
Седят си двама пергиши в едно кафе и си говорят. Единият пита другия: - Абре, перо, ти кат си толкова отворен е..л ли си педер?? А другия му отговаря: - Е па не съм ебал педер, но съм ебал един, дето е ебал педер!