Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Надгробна епитафия: "Знаех си, че така ще стане."
Черен хумор 1,189 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл нашенец при врачка. Попитал: - Детето ми е болно. Ще оздравее ли? - То ще оздравее, ама баща му ще умре. Прибрал се мъжът тъжен вкъщи и жена му весела го посрещнала: - Мъжо, детето оздравя, ама комшията почина. Светско общество. Вечеря. След втората бутилка шампанско поручик Ржевски се изцепва на висок глас: - Дами и господа, отивам да се изпикая! Седяща до него, Наташа Ростова поучително му прошепва: - Но поручик, но как може така да се говори? Като образован и културен човек следва да кажете: "Отивам да погледам звездите". След като сконфузено се поправил, Ржевски излязъл. Пет минути по-късно се връща и протяга веднага ръка към пълният с искряща течност бокал. Неспособна да потисне женската си природа, Наташа Ростова казва: - Поручик, а Вие поне да си бяхте измил ръцете! Поручикът невъзмутимо: - О, не се притеснявайте, мадам! Телескопа го държах с другата ръка... Нахален посетител в чата: "Дай да те целуна по 139-ти порт" - Мамо, защо татко има толкова малко коса? - Защото много мисли! - А защо твоята коса е толкова гъста?! Преди избори двама си говорят: - Какво мислиш за кандидат-депутатите от нашия район? - Ами имаме късмет, че ще изберат само един от тях.