Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е 90-60-90? - Скоростта, с която се минава покрай кат-аджия.(ако е видян де)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Надгробна епитафия: "Знаех си, че така ще стане."
Черен хумор
03.10.2017
1,189 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отишъл нашенец при врачка. Попитал: - Детето ми е болно. Ще оздравее ли? - То ще оздравее, ама баща му ще умре. Прибрал се мъжът тъжен вкъщи и жена му весела го посрещнала: - Мъжо, детето оздравя, ама комшията почина.
Светско общество. Вечеря. След втората бутилка шампанско поручик Ржевски се изцепва на висок глас: - Дами и господа, отивам да се изпикая! Седяща до него, Наташа Ростова поучително му прошепва: - Но поручик, но как може така да се говори? Като образован и културен човек следва да кажете: "Отивам да погледам звездите". След като сконфузено се поправил, Ржевски излязъл. Пет минути по-късно се връща и протяга веднага ръка към пълният с искряща течност бокал. Неспособна да потисне женската си природа, Наташа Ростова казва: - Поручик, а Вие поне да си бяхте измил ръцете! Поручикът невъзмутимо: - О, не се притеснявайте, мадам! Телескопа го държах с другата ръка...
Нахален посетител в чата: "Дай да те целуна по 139-ти порт"
- Мамо, защо татко има толкова малко коса? - Защото много мисли! - А защо твоята коса е толкова гъста?!
Преди избори двама си говорят: - Какво мислиш за кандидат-депутатите от нашия район? - Ами имаме късмет, че ще изберат само един от тях.