Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пустиня. Голяма жега. Върви уморен човек. Изведнъж намира една бутилка. С последни сили я отваря и от нея излиза вълшебния джин с думите: - Ще ти изпълня всяко твое желание, господарю. - Искам вкъщи. - Да вървим. - Не ме разбра, искам БЪРЗО! - Тогава да тичаме!
Разни 1,271 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка.Село.Идилия.Купа сено. Лежат прегърнати.Марийка гледа на полянката отпред един жребец и една кобила пасат трева. - Виж Иванчо. Пасат тревичка. - Ами пасат.. Кончето скочило на кобилата и я почнало да я чука. - Иванчо,как разбира кончето,преди да скочи на кобилата?? - По миризмата.. - Ми ти да нямаш хрема бе.. Майката: - Къде скита до толкова късно снощи? Иванчо: - Ходих на стриптийз. Майката го плясва зад врата с думите: - Видя ли нещо, което не трябваше да виждаш? - Да, видях тате. - Да отидем на кръчма днес? - Не, не искам, отиди сам. - Не мога сам :(( - Защо? - Нямам пари... - Защо Чък Норис никога не е печелил награда за актьорско майсторство? - Защото той никога не играе! Телефонът на Джон звъни. Той го вдига: - Ало? - Здравей, тук е Сюзън. Срещнахме се на един купон преди три месеца. - Сюзън ли!? Преди три месеца? - измърморил неуверено Джон. - Да, на купона у Били. След това ти реши да ме изпратиш до вкъщи и по пътя спряхме и се прехвърлихме на задната седалка... Ти каза, че ти е било страшно приятно с мен. - А, да, Сюзън! Как я караш? - Бременна съм и съвсем сериозно обмислям да се самоубия. - Както казах, общуването с теб е изключително приятно - отвърнал Джон.