Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Три баби се хвалят една на друга с внуците си: - Моят сигурно ще стане доктор! Все се боде с разни спринцовки. - А моят сигурно ще става биолог - все събира някакви треви, все нещо суши вкъщи. - Пък моят сигурно ще става летец - все си слага на носа някакви парцали, напоени с бензин и ми вика: - Айде, бабо, аз отлитам!
Семейни 3,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

От стаята на 12-годишно момче се чува: "Оx Ax Ox оооо... Искаааам те... Ax Ox Оообичам те... Дай ми гооооо..." Влиза бащата ядосан и пита: - Какво става тук??? - Нищо, гледам порно! - Оф... Помислих, че слушаш чалга! След смъртта на жена, семеен приятел пита вдовеца: - Абе Иване... И на тебе не ти върви особено с жените... И предишната ти почина внезапно... А каква беше причината сега? Мъжът казва отегчено: - И тази искаше да й набутам пушката... Още един вариант на приказката "Дядо и ряпа": ... Дърпал дядото ряпата, дърпал, бабата се хванала и тя, внучката, съседите, кучето, котката, плъховете, мишките...дърпали, дърпали, дърпали...и старецът са скъсал през средата! По време на мача с Швеция се претоварили мрежите на мобилните оператори заради услугата "Гол след Гол"(sms известяване на всеки гол). Нощ. В апартамента на доктора звъни телефона: - Ало, докторе, мъжът ми ме обиди. - Добре де, а защо ми се обаждате? - Ще му трябват няколко шева...