Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали радио Ереван, какво представляват нощните заведения в България? - Тъмни църкви, в които евангелието се чете само от сервитьорите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Първата работа на Чък Норис е като весникарче. Няма оцелели.
Любими Герои
03.10.2017
2,812 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бяла жена ражда негърче. Виждайки бебето в ръцете на акушерката, казва с усмивка: - Моят мъж ще е много доволен! Толкова обича черния хумор!!!
Мъж на масаж. Як мъжага го разтрива по раменте, пренася заниманията по гърба му и когато стига до задника го плясва и вкарва един пръст. Оня скача: - КВО СТАВА БЕ?! - Бъзик бе, бъзик - и продължава. И същата процедура, включително и средния пръст в задника. Пак се бъзикал пича... На третото обхождане на гърба масажистът направо разкопчал колана, свалил панталоните и ... - ААААААААААААААа, кво беше това ?! - Абе гледам те носиш на бъзик....
Събират се политик, наркоман и мутра под дървото на истината. Решили всеки да каже по нещо. Политикът: - Аз мисля, че догодина ще управляваме страната по-добре... - БАМ - един клон го ударил по главата. Наркоманът: - Аз мисля, че наркоманите ще станат два пъти повече догодина... Дървото го пожалило. Последен останал мутрата: - Аз мисля... - БАМ по главата...
Жена към мъжа си: - Мен ме ухажваха най-богатите и красиви ергени, а не като теб! - Да, те са били и по-умни от мен - те не се ожениха за теб.
Вчера се проведе ежегодното /вече традиционно/ откриване на ремонтирана част от бул. Шипченски Проход! Честито!