Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Съдебен процес за кражба. Адвокатът на обвиняемия се изправя пред съда и казва: - Ваша чест, както е известно, моят довереник е откраднал златно колие от бижутериен магазин. Но, ваша чест, тази кражба е извършена от неговата ръка, защо тогава той трябва да носи отговорност за действията й? Съдията се усмихва ехидно, удря с чукчето по масата и казва: - Съгласен съм с вас. Осъждам ръката на обвиняемия на три години поправителен труд в затвора. Вашият довереник може да си избере - да я последва в затвора или не. Решението си е негово. Адвокатът се усмихва още по-ехидно, отива при подсъдимият, сваля изкуствената му ръка, оставя я на масата на съдията и двамата с крадеца си тръгват.....
Разни 1,793 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един DJ хванал златната рибка и я пуснал веднага. А тя: - Я чакай малко! Ами трите желания? DJ-ят въздъхнал и казал: - Ох, добре! Казвай кои песни искаш! Три приятелки се събрали да поклюкарят. Естествено, започнали да сравняват как се справят мъжете им със съпружеските задължения. Първата споделила: - Моят е като Ролс Ройс. Голям, величествен, „пътуването” е кралско, равномерно и луксозно и накрая винаги стигаме прегърнати. - Моят е като Ферари – започнала втората – пали веднага, ускорява за секунди, пътуването е бясно и зашеметяващо, но за нула време сме на финала. - А ти, Мария. Какво ще кажеш за мъжа си? - Какво ли? Ами той е като Москвич! - Стига бе? Ти се шегуваш! Как така? - Без смукач не пали! Готвач във ведомствен стол отива на лекар: - Докторе, напоследък ме мъчи една фикс идея - да си мушна оная работа в хлеборезачката. Докторът: - Не се вълнувайте, моля ви - бром и ето тези хапчета ще ви помогнат. Елате след една седмица, за да ми кажете резултата. След една седмица готвачът отново се появява при лекаря. - Е, как е сега? - Докторе, не можах да издържа и го мушнах... Докторът гледа недоумяващо. - И какво стана? - А, тя е щастлива, само дето родителите й малко се сърдят... На 8-ми март звъни телефона у професора. Той отговаря, а един студент се обажда: - Господин професор, честит 8-ми март! Професора, недоумяващо: - Защо? Аз да не съм жена?!!? - Ами не знам жена ли сте, не сте ли, но че сте .утка... Индиянец отишъл при вожда на племето: -Вожде, искам името ми да е по-кратко. -Добре сине мой,а как се казваш? -Казвам се "БЪРЗАТА СТРЕЛА" -Как искаш да се казваш? -Фиииии….ю