Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вече се разбра защо Ахмед Доган не посещава никога заседанията на Народното събрание. Заседанията са денем - а тогава грабливите нощни птици(Сокола) спят.
Политически 2,826 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една гарга прелитала всеки ден над църквите в Истанбул и вършела пакости. Прелитала и над джамиите и пак осирала каквото може. Ходжата на една от джамиите и слагал вода за пиене, но един ден се ядосал и й налял вино. Гаргата се напила и паднала на земята. Ходжата я попитал: - Кажи, сега, каква си? Ако си християнин, няма да правиш бели в църквата. Ако си мюсулманин, няма да пиеш вино. А гаргата отвърнала: - Пусни ме! Аз съм изселник от България... Един луд в лудницата постоянно държал ухото си притиснато до една стена. Един път доктор отишъл при него и го питал: - Какво слушаш? Лудият отговорил: - Ела да чуеш. Докторът отишъл, слушaл 1-2 мин. и казал: - Нищо не се чува! Лудият отговаря: - Аз 2 години слушам и нищо не чувам, а ти за 2 мин. искаш всичко да чуеш. Където и да си, какъвто и да си. Винаги ще ти липсва нещо. Не всичко е пари. Срещат се двама приятели: - Какво става с тебе? - Ами ожених се. - И как е жената? - Много е добра - готви вкъщи, чисти, гледа ме… - А красива ли е? - Всички казват - жива Богородичка. - Как така? - Ами ела ми на гости да видиш. Отиват у младоженеца, звънят, булката отваря вратата. Гостът почва да се кръсти и ужасено да шепне: - Дево Марийо, пресвета Богородичке, Дево Марийо, пресвета Богородичке… Пожар. Насъбрала се тълпа. Всички гледът как мъжът самоотвержено спасява семейството и покъщнината си: Влиза в горящата къща и изнася на ръце двете си деца. Влиза и изнася жена си. Влиза и изнася телевизора. Влиза и изнася стереото. Влиза и нищо не изнася. Влиза и нищо не изнася. Влиза и нищо не изнася. Един от зрителите го спрял и го питал: - Ти луд ли си? За какво само влизаш в огъня като нищо не изнасяш? - Абе, обръщам тъщата.