Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
А знаете ли, че ако държите в ръцете си голям или тежък предмет шофьорите на пешеходната пътека стават значително по-вежливи?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Вече се разбра защо Ахмед Доган не посещава никога заседанията на Народното събрание. Заседанията са денем - а тогава грабливите нощни птици(Сокола) спят.
Политически
03.10.2017
2,826 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една гарга прелитала всеки ден над църквите в Истанбул и вършела пакости. Прелитала и над джамиите и пак осирала каквото може. Ходжата на една от джамиите и слагал вода за пиене, но един ден се ядосал и й налял вино. Гаргата се напила и паднала на земята. Ходжата я попитал: - Кажи, сега, каква си? Ако си християнин, няма да правиш бели в църквата. Ако си мюсулманин, няма да пиеш вино. А гаргата отвърнала: - Пусни ме! Аз съм изселник от България...
Един луд в лудницата постоянно държал ухото си притиснато до една стена. Един път доктор отишъл при него и го питал: - Какво слушаш? Лудият отговорил: - Ела да чуеш. Докторът отишъл, слушaл 1-2 мин. и казал: - Нищо не се чува! Лудият отговаря: - Аз 2 години слушам и нищо не чувам, а ти за 2 мин. искаш всичко да чуеш.
Където и да си, какъвто и да си. Винаги ще ти липсва нещо. Не всичко е пари.
Срещат се двама приятели: - Какво става с тебе? - Ами ожених се. - И как е жената? - Много е добра - готви вкъщи, чисти, гледа ме… - А красива ли е? - Всички казват - жива Богородичка. - Как така? - Ами ела ми на гости да видиш. Отиват у младоженеца, звънят, булката отваря вратата. Гостът почва да се кръсти и ужасено да шепне: - Дево Марийо, пресвета Богородичке, Дево Марийо, пресвета Богородичке…
Пожар. Насъбрала се тълпа. Всички гледът как мъжът самоотвержено спасява семейството и покъщнината си: Влиза в горящата къща и изнася на ръце двете си деца. Влиза и изнася жена си. Влиза и изнася телевизора. Влиза и изнася стереото. Влиза и нищо не изнася. Влиза и нищо не изнася. Влиза и нищо не изнася. Един от зрителите го спрял и го питал: - Ти луд ли си? За какво само влизаш в огъня като нищо не изнасяш? - Абе, обръщам тъщата.