Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събрал лъвът всички животни на горския мегдан и ги накарал да се наредят-всички умни животни на една страна,а хубавите на другата.Само жабата останала по средата и казала -К’во ся,да се разчекна ли?
Животни 2,847 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама боксьори, лека категория и тежка категория. Тежката категория: - Прибирам се вкъщи, а там жена ми с любовник. Бам - един с левачката и го нокаутирах! Леката категория: - И аз се прибирам и гледам моята също с любовник. Бам-бам-бам-бам - нищо, но чувствам: печеля по точки! Иванчо и Марийка си играели край дървото.Ивнчо ритнал топката и тя се закачила на дървото.Той помолил Марийка: -Ще ми свалиш ли топката моля те! Марийка се качила свалила топката и продължили да си играят.На вечерта Мария разказла на майка си и тя и казала: -А бе Марийке,той ти е видял гащите защото си била по пола. На следващия ден си играели на федербал.Иванчо закачил перцето и пак помолил Марийка да го свали.Тя се съгласила.Свалила перцето и продължили да играят.На вечерта Марийка разказала на майка си и тя и казала: -А,бе,Марийке,тои пак ти е видял гащичките! -Не,мамо!Този път бях без гащички! Двама индианци: -Хората имат много странни имена - Питър , Джон, Алън, Смит, Джордж.. ... хмм, прав си , Кучи Гъз. Все пак човек може да остане с впечатление, че Р.Овч. е господар на държавата. Премиерът трета седмица вече не може да му разпише оставката. След тежка пиянска вечер нашият човек се събужда с ужасно главоболие и не помни нищо. Хваща телефона и се обажда: - Ало, Митко, пихме ли снощи у вас? - Пихме! - А у вас ли лимона подскачаше по масата? - На теб май ти хлопа дъската, а? Звъни пак: - Ало, Пешо, пихме ли снощи у вас? - Пихме! - А у вас ли лимона подскачаше по масата? - К`ви глупости ми говориш? Звъни трети път: - Ало, Ванка, пихме ли у вас снощи? - Пихме! - А у вас лимона подскачаше по масата? - Значи ти си бил, гад! Как можа да изстискаш канарчето във водката си?