Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако имате криви крака - носете дълбоко деколте.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Събрал лъвът всички животни на горския мегдан и ги накарал да се наредят-всички умни животни на една страна,а хубавите на другата.Само жабата останала по средата и казала -К’во ся,да се разчекна ли?
Животни
03.10.2017
2,847 прегледа
Следващ →
Още вицове
Говорят си двама боксьори, лека категория и тежка категория. Тежката категория: - Прибирам се вкъщи, а там жена ми с любовник. Бам - един с левачката и го нокаутирах! Леката категория: - И аз се прибирам и гледам моята също с любовник. Бам-бам-бам-бам - нищо, но чувствам: печеля по точки!
Иванчо и Марийка си играели край дървото.Ивнчо ритнал топката и тя се закачила на дървото.Той помолил Марийка: -Ще ми свалиш ли топката моля те! Марийка се качила свалила топката и продължили да си играят.На вечерта Мария разказла на майка си и тя и казала: -А бе Марийке,той ти е видял гащите защото си била по пола. На следващия ден си играели на федербал.Иванчо закачил перцето и пак помолил Марийка да го свали.Тя се съгласила.Свалила перцето и продължили да играят.На вечерта Марийка разказала на майка си и тя и казала: -А,бе,Марийке,тои пак ти е видял гащичките! -Не,мамо!Този път бях без гащички!
Двама индианци: -Хората имат много странни имена - Питър , Джон, Алън, Смит, Джордж.. ... хмм, прав си , Кучи Гъз.
Все пак човек може да остане с впечатление, че Р.Овч. е господар на държавата. Премиерът трета седмица вече не може да му разпише оставката.
След тежка пиянска вечер нашият човек се събужда с ужасно главоболие и не помни нищо. Хваща телефона и се обажда: - Ало, Митко, пихме ли снощи у вас? - Пихме! - А у вас ли лимона подскачаше по масата? - На теб май ти хлопа дъската, а? Звъни пак: - Ало, Пешо, пихме ли снощи у вас? - Пихме! - А у вас ли лимона подскачаше по масата? - К`ви глупости ми говориш? Звъни трети път: - Ало, Ванка, пихме ли у вас снощи? - Пихме! - А у вас лимона подскачаше по масата? - Значи ти си бил, гад! Как можа да изстискаш канарчето във водката си?