Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си три мишки.Първата казала: -На мен,когато ми е скучно и няма какво да правя,намирам някой капан за мишки,влизам и изяждам сиренето без нищо да ми стане. -Това не е нищо!-казала втората. -Аз когато ми е скучно,взимам една кесия отрова за мишки изяждам я докато пия бира и гледам телевизия и нищо не ми става. Третата мишка зацъкала с език и казала: -Много сте смели,аз не мога да се сравнявам с вас.Сега ще бягам,че трябва да наеба котката!
Животни 1,736 прегледа
Следващ →

Още вицове