Кума Лиса срешнала Лоса и му казала:
- Лосе, хайде да се напушиме!
- Лисо, вече не е модерно. Хайде да тичаме!
Лиса срещнала Вълчо, кoйто й казал:
- Лисо, хайде да се напушиме!
- Вълчо, вече не е модерно. Хайде да тичаме!
Тичали, тичали и срещнали Баба Меца. Тя им казала:
- Хайде да се напушиме!
- Абе, вече не е модерно!
- Кой ви каза това?
- Ами, Лоса.
- Ами, той като напуши не знае какво говори!
Кой е казал 2-ра част:
Приятелката ми е кучка
Плуто
Винаги съм искал да съм първи
Папа Йоан Павел ІІ
Х
Един неграмотен
Развали ми се будилника!
Спящата красавица
Стига толкова прелята кръв
Дамска превръзка