Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две жени си говорят: - Избрах си семеен лекар! А другата отговаря: - Аз пък си избрах един несемеен!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Кой е казал 2-ра част: Приятелката ми е кучка Плуто Винаги съм искал да съм първи Папа Йоан Павел ІІ Х Един неграмотен Развали ми се будилника! Спящата красавица Стига толкова прелята кръв Дамска превръзка
Разни
03.10.2017
1,505 прегледа
Следващ →
Още вицове
Истерията със запасяването с олио започнала след репортаж по телевизията, в който предсказвали поскъпването на олиото, а като 25-ти кадър е показвана снимка на Жан Виденов.
Клиент, току-що наброил по някакво дело за защита значителна сума, пита адвоката си: - И все пак не се ли страхувате от по-нататъшни трудности? - О, не… Най-трудното мина.
- Ако изглежда като пилешко, има вкус на пилешко и се усеща като пилешко, но Чък Норис казва, че е телешко, значи е телешко.
Психиатър прави профил на маниак-убиец: — Кажете ми какво е това: две колелца и по средата гвоздейче? — Забили са пирон между очите на студент. — Грешите, това е ножица. — Прав сте, по-добре звучи „Забили са ножица… “.
Старец се оженил за млада девойка. След една година я води в болницата да ражда - Ама вие можете!!!! - учуден пита доктора - Мотора винаги трябва да работи! - гордо заявява дядката. След още една година пак я води в болницата да ражда. - Ама вие още можете!!! - пак се чуди докторът - Мотора винаги трябва да работи!!! - пак гордо отвръща дядката. След няколко часа докторът излиза от родилното и с доволна усмивка казва: - Е, деденце, трябва да смениш маслото - черно се роди!!!