Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съдията към подсъдимия: - Твърдите, че белегът на главата на тъжителя е по наследство? - Да, г-н съдия. Дядо ми е бил много буен и аз съм като него.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Габровски
Японска фирма вече предлага и опцията да си наемеш фалшиви гости за сватбата. Габровци масово кандидатстват за роднини от чужбина.
Габровски
03.10.2017
5,396 прегледа
Следващ →
Още вицове
По повод десети ноември: преди бяхме бедни, а после ни окрадоха.
Мадама се жалва на приятеля си: - Защо никога не ми купуваш цветя? - Ама защо? Нали още не си умряла?
Трабантче се блъска в Мерцедес. От мерцедеса излизат четирима яки мъжаги, измъкват от Трабанта един дядо и го започват: - А така! Виде ли кво направи. Как ще платиш сега? - Момчета, моля ви. Нямам пари, от една пенсийка живея само.... - Ще се наложи да си отработиш! Сега ще те заведем в бандата, само че имаме едно правило - новите членове или ги чукаме цялата банда или им изваждаме едно око.. - Добре, да вървим, педали такива.... - Що па педали??? - Ми нещо не виждам еднооки между вас...
Разхождал се Мечо Пух из гората и насреща му гледа Прасчо куцука с една патерица и едното му око извадено. - Какво ти си е случило бе Прасчо - загрижил се Мечо. - Абе нищо особенно, хванах се с Йори на бас за едно око че не може да ми счупи крака.
Един адвокат умрял и застанал пред Свети Петър. Свети Петър: Човече, ти не си за Рая! Адвокатът: К`в си ти бе? Ти трудов договор имаш ли? Социална осигуровка? Декларация за доходите давал ли си? Отишъл Свети Петър при ГОСПОД. Свети Петър: Господи, един не е за тука, но ми иска трудов договор за изпълняваната длъжност, такова нещо имам ли? ГОСПОД: Какъв е този? Свети Петър: АДВОКАТ ГОСПОД: Пускай го докато не се е сетил да ми иска акт за раждане!