Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива в поликлиниката шефа на Централната банка и казва: - Кажете, при кой трябва да отиса? Левът все пада и пада. Направо се побърквам! - Ако се побърквате - към псиахиатър, а ако все пада и пада - то към сексопаталога...
Професионални 3,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц влиза в централата на ГЕСТАПО, отключва сейфа, взема документи, пари, планове, карти, оставя чанта с портокали и спокойно се тръгва. Генерал Хиделхауф е шашнат: - Но това беше Щирлиц! Защо не го спряхте? - Е, и, какво? Пак ще каже, че е донесъл портокали! Имало едно пате,което ходило да краде из държавите.Отишло в Германия и по4нало да пее: Аз съм пате с кофи4ка идвам да крада. Откраднало каквото откраднало и отишло във Франция и пак по4нало да пее: Аз съм пате с кофи4ка идвам да крада.Откраднало каквото откраднало и дошло в България.Както друг път то пак по4нало да пее: Аз съм пате с кофи4ка....Изведнъж спряло и казало: А, къде ми е кофи4ката бе? Ако се съди по съдържанието на телешкия салам, то излиза, че кравата не е животно, а растение. -Иванчо,колко е 5+10? -Не знам. -добре,ако в единия джоб имаш 5лв.а в другия-10лв.,значи... -...съм обул чужди панталони! На митницата: - Оръжие, наркотици, фалшива валута? - Благодаря. Имам...