Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Скъпи Сънчо! В далечното детство имахме някакви разногласия. Но сега разбрах, че те обичам! Хайде, идвай!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Отива в поликлиниката шефа на Централната банка и казва: - Кажете, при кой трябва да отиса? Левът все пада и пада. Направо се побърквам! - Ако се побърквате - към псиахиатър, а ако все пада и пада - то към сексопаталога...
Професионални
03.10.2017
3,250 прегледа
Следващ →
Още вицове
Майката премерва пред огледалото новото си кожено палто. Синът: - Мамо, татко ли ти го купи? - Не, синко. Ако се надявах на баща ти, не само палтото, но и теб нямаше да те има на този свят.
Двама мъже по съседски се събрали по ракиено време. Пийнали порядъчно и единия казал: - Комшу, та питам нещо, аз сега оправих жена ти, къф ти се падам? Другия са замислил, почесъл по главата и отговорил: - Квит сме!
- Защо ти е такава кисела физиономията? - Нямаше нужда да я облизваш.
Снощи в дискотеката бутнах една , оная ми се извъртя и вика : "Къв ти е проблемът" ... И аз като започнах да и изброявам , 2 часа плакахме
Иванчо отишъл до магазина и казал на продавачката - лелче дай ми едно тафе - жената го погледнала учудено и го попитала какво е това тафе, тук нямаме такова нещо - момчето казало: тафе ма лельо ей онова черното където се пие с шикер, тафе тафе -жената изнервена казала момче, нямаме такова нещо тук отиди провери другаде -момчето ядосано казало: да ми ядеш тура като нямаш тафе -жената: простак, глупак как не те е срам да говориш такива неща...... -детето: ааа тура знаеш какво е ама тафе не знаеш ;д ;д