Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива в поликлиниката шефа на Централната банка и казва: - Кажете, при кой трябва да отиса? Левът все пада и пада. Направо се побърквам! - Ако се побърквате - към псиахиатър, а ако все пада и пада - то към сексопаталога...
Професионални 3,250 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майката премерва пред огледалото новото си кожено палто. Синът: - Мамо, татко ли ти го купи? - Не, синко. Ако се надявах на баща ти, не само палтото, но и теб нямаше да те има на този свят. Двама мъже по съседски се събрали по ракиено време. Пийнали порядъчно и единия казал: - Комшу, та питам нещо, аз сега оправих жена ти, къф ти се падам? Другия са замислил, почесъл по главата и отговорил: - Квит сме! - Защо ти е такава кисела физиономията? - Нямаше нужда да я облизваш. Снощи в дискотеката бутнах една , оная ми се извъртя и вика : "Къв ти е проблемът" ... И аз като започнах да и изброявам , 2 часа плакахме Иванчо отишъл до магазина и казал на продавачката - лелче дай ми едно тафе - жената го погледнала учудено и го попитала какво е това тафе, тук нямаме такова нещо - момчето казало: тафе ма лельо ей онова черното където се пие с шикер, тафе тафе -жената изнервена казала момче, нямаме такова нещо тук отиди провери другаде -момчето ядосано казало: да ми ядеш тура като нямаш тафе -жената: простак, глупак как не те е срам да говориш такива неща...... -детето: ааа тура знаеш какво е ама тафе не знаеш ;д ;д