Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Драматург се хвали на приятел: - И когато се спусна завесата, цялата зала се взриви от аплодисменти! - А какво беше нарисувано на завесата?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Какво е "икономическа реформа" в България? - Представи си, че са ти свалили якето, дали са ти в замяна фланелка и ти казват: "Честито палто!"
Политически
03.10.2017
2,988 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Приеми искрените ми съболезнования: вчера купих на жена си пълто от норки! - Чудесно, но какво общо имам аз? - Днес тя отиде на кафе с твоята жена.
Куриозен случай станал в един от сайтовете за запознанства. Мъж и жена, запознали се и се заобичали в интернет, а в реалния живот се оказали съпружеска двойка, която имала сериозни семейни проблеми. Сръбския вестник "Забава" установил, че след дълго общуване в чата, където мъжа и жената се наричали с галени имена, нещо което в реалния живот отдавна нямало, решили да се разведат, посочвайки за причина за развода невярност от страна и на двамата,. Вестникът отбелязва, че бившата двойка ползва психологическа помощ, защото не могат да живеят един без друг в интернет, а в реалният живот едвам се понасят един друг.
Имало двама братя. Големият бил много силен но сляп. Малкият бил по-слаб и много заеквал. Двамата братя убивали биковете в околията. Малкият брат държал бика, а другия по-големия с един юмрук го убивал. Един ден отиват в някаква къща и ще убиват един бик. Малкият брат държи бика и казва на големия да удря. Малкият: - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път ако ме удариш, ще пусна бика!
Жена лежи в кревата, усмихва се широко, протяга се и пита: - Скъпи, как ще наречем нашето дете? - Мъжът, завръзва презерватива на възел и го пуска през прозореца: - Ако се измъкне - Дейвид Копърфийлд...
След като министъра на правосъдието обяви, че корупцията е във всеки един от нас, днес премиерът Станишев разказа в интервю, че и той е давал подкупи на катаджиите. За вероятната причина може да се предположи - Сергей няма разрешение от КАТ да управлява мотор...това не е като държава да управляваш...