Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На седмия ден Бог решил да си почине и Чък Норис поел нещата в свои ръце.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- В нашата столова готвят отвратително. Но моята жена ме храни с много вкусни неща, прави разни рецепти от готварската книга. А твоята как готви? - Според мен взима рецептите от нашата столова.
Семейни
03.10.2017
2,951 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно момченце отишло на гости при баба си за лятната ваканция На вратата го посрещнал Веско Маринов и му казал: " ТИ СВАЛИ МОЯ ПЕСЕН,АЗ СВАЛИХ БАБА ТИ "
- Когато водиш любовници вкъщи, то поне разчиствай след това. Чия е тази вратовръзка?! - Ама ти какво, забрави ли? Това я моя подарък за теб за деня на бащата, а това червило чие е? - А това е моя подарък за теб за осми март!
От два дни ме изпълват мрачни мисли... Как да предизвикам война със Щатите, как да ни превземат, преди да свършат експериментите на Дянков...
Не умееш да рисуваш - стани фотограф, не умееш да свириш на музикални инструменти - стани диджей, не умееш да пееш - стани рапър, не умееш да пишеш - стани блогър, нищо не умееш - стани политик.
Как се борят шофьорите срещу камерите на КАТ по пътя? В София - Намират свой човек в КАТ. В Бургас - с шпрей и лак за коса на регистрационната табела. В Перник - с лепенка "Photoshop" на предния прозорец и CD-та на огледалото. В Кюстендил - сменят номерата, палят колата в гората или я засилват в някое дефиле!!! ... В Дупница - пренабиват номерата и продават колата като "нов внос"...