На митинг.
- Демокрация Демокрация! - крещят всички.
- Менстроация менструация! - крещи един старец.
- А бе дядка не се вика "Менструация", а демокрация..
- Карай, важното е кръв да се лее!
Питат ББ за цената на газа защо е толкова висока, при положение, че Русия твърди, че ни дава добра цена:
- Наредил съм на експертите да проверят. Все пак сме само от година на власт. Дайте ни още 100 дни...