Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
При лекаря: - Докторе, боли ме главата. - И мен ме боли. - Докторе и сърцето ме стяга. - И мен също. - Но, докторе, в стомаха ми нещо става. - И в моя. - Знаете ли, докторе, аз май по-добре да ида при друг лекар... - Ей, чакай! И аз идвам с теб...
Лекари 3,603 прегледа
Следващ →

Още вицове

1980-та година, олимпийските игри в Москва. Завършва състезанието по хвърляне на чук, награждават победителите. Изведнъж от публиката хуква един човек към терена, хваща чука и го изхвърля извън стадиона. Хората го питат: - Чакай бе, как го хвърли чак там? - Аааа, вий ми дайте и сърпа да видите с него какво ще направя! Високо в планината. Път минава през малко балканско селце с няколко къщички. По пътя с висока скорост се движи автомобил. Някакво уплашено прасе се защурва по пътя и автомобилът го блъска. Шофьорът слиза, оглежда се, не вижда свидетели на случката, приближава се до прасето, хваща го за краката и го замъква до багажника на колата. Точно отваря капака, когато чува някакъв глас: - Опа, човече! Обръща се уплашено и вижда селянин с пушка в ръка. - Да! - Ами само не ми казвай, че си тръгнал да го водиш в болницата... - Мили, аз ще изляза да пояздя. - Знам, знам, коня се обади вече няколко пъти! Човек си спи в леглото. Неочаквано се стряска и вижда над него се е надвесила Смъртта. - И-И-И-звинявай за какво си дошла? - с нескрито вълнение я попитал той. - Идвам за душата ти - рекла Смъртта. Мъжът въздъхнал с облекчение, обърнал се към спящята до него съпруга, побутнал я и и рекъл: - Душичке, ставай, че те търсят. - Господине, какво искате от мен? - Ама нищо не искам от вас, госпожице! - Чудесно, да минем тогава към моите желания!