Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Случва се всичко да върви като по масло и едва по-късно се установява, че е било вазелин.
Бисери 3,095 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако бог прави чудеса, най-голямото е, че създаде теб! Ако бог прави грешки, най-голямата е, че те държи далеч от мен! Какво е първото каквото прави човек, купувайки си телефон с две сим карти? Правилно, звъни си сам на себе си. Лекар и пациент: - Докторе, помогнете! Ще ви бъда вечно благодарен! Пари ще ви дам! - Парите обаче - в аванс! Че то какво става - всеки така разправя, а после го гледаш - лежи си в ковчега и се прави, че не те познава... Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле Първият разправя: — Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам. Вторият вика: — Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки… eй така за кеф. В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат: — Къде по дяволите тръгна? Третия мишок се спира и отвръща: — Отивам си в къщи да оправя котарака… Провайдерите се делят на добри и лоши. И за еднитe и за другите по форумите се пишат гадости. Но в договорите на първите е записано, че 1GB = 1024MB, а на вторите 1GB = 1000MB.