Оправдават обвинен в кражба чрез взлом. На излизане от съда адвокатът се обръща към оправдания си клиент:
- Е, доволен ли сте от защитата ми?
- Общо взето, да. Но ако знаех, че съм невинен, не бих си ангажирал адвокат!
Катаджия спира "Мерцедес", проверява документите и започва да пише фиш за глобата. Мутрата плаща парите и казва:
- Вземи и помни, че никога няма да умреш от СПИН.
Катаджията постоял малко замислен, след което се качил на мотора си, догонил мерцедеса, спрял го пак и казал на шофъора:
- Слушай, ето ти обратно парите, само ми кажи защо няма да умра от СПИН?
- Ами защото си капут!