Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджия спира "Мерцедес", проверява документите и започва да пише фиш за глобата. Мутрата плаща парите и казва: - Вземи и помни, че никога няма да умреш от СПИН. Катаджията постоял малко замислен, след което се качил на мотора си, догонил мерцедеса, спрял го пак и казал на шофъора: - Слушай, ето ти обратно парите, само ми кажи защо няма да умра от СПИН? - Ами защото си капут!
Професионални 3,343 прегледа
Следващ →

Още вицове

В магазина. Клиент към продавачката: - Дайте ми 200 грама салам. Отрежете 100 грама отляво и 100 грама отдясно. Продавачката го погледнала и казала: - Вие сте милиционер! - Да, как се сетихте? - По униформата. Реклама на клиника за лекуване на импотентност: "Десетки от нашите пациенти бяха излекувани успешно и сега са серийни изнасилвачи!" Включили една жена да е в списъка на съдебни заседатели за участие в съдебен процес. Тя се опитва да откаже, мотивирайки се, че е противник на смъртното наказание и затова не може да е съдебен заседател. Опитват се да я разубедят: - Не става дума за смъртно наказание. Ще се гледа дело, за това че един мъж проиграл в казиното всички пари, които били заделени за покупка на кожено палто за съпругата. - Това вече променя нещата - съгласява се жената. - При такива обстоятелства е напълно възможно да си променя мнението за смъртното наказание. Въпрос: - Каква е приликата между свидетелските показания и свирката? Отговор: - И двете се правят устно и пред съответния орган. Чукча се готви за командировка в Москва. Казват му: - Донеси дефицитни стоки! - А къде са те? - Там където видиш опашка, значи продават дефицитни стоки. Отива чукчата в Москва. Взел такси и казва на шофьора: - Води ме за дефицитни стоки! - Къде, в ЦУМ, в ГУМ, на пазара? - Там, където има по-голяма опашка. Шофьорът го закарал пред ГУМ-а. Слиза чукчата на Червения площад и гледа пред мавзолея огромна опашка. Казал на шофьора: - Аз оставам тука да се редя, а ти ела довечера да ме вземеш. Вечерта таксито идва и шофьорът пита: - Е как беше? - Ами не ми провървя. Докато ми дойде редът - продавачът умрял.