Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Грузинец произнася тост на руска сватба: - Да пием за тези дъбове, ... Всички руснаци вдигат чашите. - ... от които ще направят ковчези за нашите младоженци... Изумени всички оставят чашите на масата... - Нека растат поне още петстотин години!
Бисери 3,287 прегледа
Следващ →

Още вицове

Никой мъж не си признава, че всичко което прави, го прави не за себе си, а за да покори любимата жена! Един ден една блондинка отива на работа. Шефът я попитал: — Защо си толко бледа? — Защото разбрах, че майка ми е починала! – отговорила блондинката. — Ако искаш да те пусна от работа? – попитал шефа. — Не, но все пак благодаря! – отговарила блондинката. След няколко часа блондинката казала: — Какво нещастие майката на сестра ми също е починала! Лекар бил на визитация в лудница и влязъл в поредната стая. Един пациент седял на пода и режел въображаема дъска, докато друг висял от тавана. — Какво правиш? – попитал докторът първия пациент. — Не виждате ли? Режа тая дъска. — А какво прави той? – посочил другия пациент психиатърът. — А, той ми е приятел. Малко е луд и се мисли за електрическа крушка. Лекарят виждал, че лицето на оня, който висял от тавана, започва да почервенява. — Щом ти е приятел, трябва да го свалиш на пода, преди да е пострадал. — Какво, и да режа дъската на тъмно?! Една жена разправя на приятелката си: - Научих, че мъжът ми ми изневерява. Сега се чудя дали да му кажа? - Защо? Той и без това си го знае. "Ше ти праим синки под оченцата" било стара пернишка свалка