Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разправят, че в София са се повили честни катаджи - те не си взимат заплатата!
Професионални 2,909 прегледа
Следващ →

Още вицове

От "Шоуто на Иван и Андрей" са поканили Дянков да изчисти недоразумението (хм, че как пък ще стане;-) и го попитали: - Каква е разликата между президента и министър-председателя? Дянков моментално казал: - Министър-председателят определено е по-млад... През нощта в килията: - Пешо, колко е часа? - Три. След известно време: - Пешо, колко стана часа? - Четири? Минало още време: - Пешо, колко стана часа? - Абе кво значение има, като сме с доживотни присъди... -Казвам се Иван и съм алкохолик.Пия водка. -Казвам се Антон и съм алкохолик.Пия уиски с лед. -Казвам се Сергей и съм барман.Поръчката ви е приета. Влиза мъж при доктора, слага на пода на кабинета най-различни риболовни принадлежности, и казва: - Докторе, ще ви платя добри пари, само обясните, как от тези неща може да се заразя с трипер? - Нещо не ви разбирам. - Ама какво не е ясно, пред жената трябва някак си да се оправдая. - Знаеш ли, като те видя - все се сещам за Стоян - казал един габровец на друг. - Защо? - И той има да ми дава пет лева!