Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат един програмист: - Какво друго обичаш, освен жени и компютри? - Момичета и калкулатори.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Жената е като бонбон - започваш да получаваш удоволствие едва след като свалиш обвивката.
Бисери
03.10.2017
3,412 прегледа
Следващ →
Още вицове
Говорят си дядо и внуче: - Дядовото, не трябва да се доверяваш на жените. - Защо бе, дядо? - Ами как може да се довериш на нещо което кърви по 5 дни всеки месец и е още живо?
Омъжила се една девойка и още първия ден съпруга и казал: -Аз имам някои принципи, които искам да се спазват -сутрин има ме няма ме , в 7 часа закуската да е готова. На обяд има ме няма ме, обядът в 12. 30 часа да е готов. Вечер има ме няма ме, в 20 ...часа вечерята да е готова. А момичето казало: -Аз имам само един принцип -вечер в 20 часа има те няма те, секса започва.
Пещерен мъж си търси жена. Почва да обикаля от пещера. В първата пещера пита: - Ката мата? (Къде е момата?) Домакинът сочи към друга пещера и отговаря: - Тата мата. (Там е момата) Втора пещера: - Ката мата? - Тата мата. Трета пещера: - Ката мата. Отговарят му: - Ата мата (Ето я момата) При което от пещерата се задава огромно женище. Поразен, пещерния мъж се плесва по челото и възкликва: - Бата мата!
Чукча влиза в бюро на Аэрофлот и пита: - Извинете, колко трае полетът до Чукотка? - Минутка само… - Благодаря!
- Келнер! В супата ми има муха. - Не се тревожете, паякът в хляба ще я хване. - Келнер! В супата ми има муха. - Добре, ще ви донеса вилица. - Келнер! В супата ми има муха. - И какво от това, по мухата ви има супа. - Келнер! Какво прави тази муха в супата ми? - Като че ли плува по гръб, господине. - Келнер! В супата ми има муха. - Не сетревожете, супата ви не е толкова гореща, че да я опари. - Келнер! Какво значи тази муха в супата ми? - Не знам, господине. Аз съм келнер, не гадател. - Келнер! В супата ми има муха. - Не, господине, това е витамин В. - Келнер! В супата ми има мъртва муха. - Да, господине, не ги бива много в плуването. - Келнер! Чинията ми е мокра. - Не е мокра, господине - това е супата.