Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жената е като бонбон - започваш да получаваш удоволствие едва след като свалиш обвивката.
Бисери 3,412 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си дядо и внуче: - Дядовото, не трябва да се доверяваш на жените. - Защо бе, дядо? - Ами как може да се довериш на нещо което кърви по 5 дни всеки месец и е още живо? Омъжила се една девойка и още първия ден съпруга и казал: -Аз имам някои принципи, които искам да се спазват -сутрин има ме няма ме , в 7 часа закуската да е готова. На обяд има ме няма ме, обядът в 12. 30 часа да е готов. Вечер има ме няма ме, в 20 ...часа вечерята да е готова. А момичето казало: -Аз имам само един принцип -вечер в 20 часа има те няма те, секса започва. Пещерен мъж си търси жена. Почва да обикаля от пещера. В първата пещера пита: - Ката мата? (Къде е момата?) Домакинът сочи към друга пещера и отговаря: - Тата мата. (Там е момата) Втора пещера: - Ката мата? - Тата мата. Трета пещера: - Ката мата. Отговарят му: - Ата мата (Ето я момата) При което от пещерата се задава огромно женище. Поразен, пещерния мъж се плесва по челото и възкликва: - Бата мата! Чукча влиза в бюро на Аэрофлот и пита: - Извинете, колко трае полетът до Чукотка? - Минутка само… - Благодаря! - Келнер! В супата ми има муха. - Не се тревожете, паякът в хляба ще я хване. - Келнер! В супата ми има муха. - Добре, ще ви донеса вилица. - Келнер! В супата ми има муха. - И какво от това, по мухата ви има супа. - Келнер! Какво прави тази муха в супата ми? - Като че ли плува по гръб, господине. - Келнер! В супата ми има муха. - Не сетревожете, супата ви не е толкова гореща, че да я опари. - Келнер! Какво значи тази муха в супата ми? - Не знам, господине. Аз съм келнер, не гадател. - Келнер! В супата ми има муха. - Не, господине, това е витамин В. - Келнер! В супата ми има мъртва муха. - Да, господине, не ги бива много в плуването. - Келнер! Чинията ми е мокра. - Не е мокра, господине - това е супата.