Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Много пълна дама звъни във фирма, помагаща да се отслабне: - Кажете, вашата фирма наистина ли гарантира резултати за кратък срок? - Да, госпожо! - Проблемът е в това, че мъжът ми подари много хубав подарък за рождения ден, но аз не мога да се пъхна е него... - Госпожо, ние ще ви обещаем, че след два месеца спокойно ще можете да носите новата си рокля... - Каква рокля?!? Подари ми кола!
Блондинки 3,418 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Вие сте зад волана пиян!-възмущава се катаджията,който проверява водача. -Много ви моля,говорете по-тихо,че жена ми от задната седалка може да чуе!-мънка шофьорът. Върви си заека през гората, а насреща му се задава някакво много странно животно. - Какво си ти ? - попитал заекът - Аз съм слонокоз. - отговорило животното - Как така слонокоз ? - попитал заека А животното отговорило: - Ми ... така - срещнали се слона и козата, харесали се, станала заварката и аз съм резултата. - Ми ок. - съгласил се заека и продължил по пътя си. Повървял още малко а насреща му още по - странно животно .Заекът го попитал : - Ти какво си ? - Аз съм мечкопор . - отговорило животното - Е как така мечкопор ? - полюбопитствал заека А животното отговорило: - Ми така - срещнали се мечката и пора, много се харесали, станала заварката и аз съм резултата . Заека кимнал и продължил нататък. По едно време усетил как нещо жужи над него. Обърнал се и видял една муха : - А ти какво си ? - попитал заека - Аз съм конска муха . - отговорило животното А заека извикал: - Абе я стига се ебавайте с мен уе ! Две блондинки си вървели.По едно време едната си лапнала часовника. -Какво правиш ма муцка,защо си лапна часовника? Ами защото зъболекъря ми каза да дъвча тик-так! Старшина Велков: - Навън е три метра сняг до колене... Влизат двама мъже в заведение и си поръчват кафе. Сервитьорката им поднася кафето, а единият й казва: -Може ли и сметана? Тогава тя вади едната си гърда и изстисква малко мляко от нея направо в чашата. Другият го побутнал и му прошепнал: -Мале,братчет, хубаво, че не си поръчахме отлежала сливова.