Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Всичко е живот, а животът е такъв, какъвто сам си го направиш.
Бисери 3,022 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ние просто не се разбираме един друг, разбираш ли? - Не разбирам. Преди бала адютантът на поручик Ржевски вижда как последния пръска с парфюм мъжкото си достойнство: - Но, поручик, защо? - За всеки случай. След малко го вижда да се пръска и отзад. - А това пък сега защо? - Случаите биват всякакви! Съобщение към GSM операторите:- Въведох 5 цифрен защитен код, но го забравих. Дали да не взема пак да се напия, може и да си го спомня?!? Атанас Щерев: - Ние заедно с ГЕРБ,ще сме на власт поне 2 мандата Борислав Ралчев: - Ако е сама за 2,по добре хич да не я взимаме властта. Попаднали французинът, англичанинът и българинът на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал: - Ясно е, че ще ви сготвим, но ви давам един шанс да се спасите. Ето ви една торба месо и едно куче. Хващайте гората и ако след седмица кучето говори родния ви език ще ви пуснем. Минала седмицата, излиза французинът, влачи празна торба и кучето припка след него. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето френски? - Емиии... не. Хоп - в казана. Излиза англичанинът, влачи празна торба, кучето върви отзад. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето английски? - Емиии... не. Хайде и той в казана. Излиза българинът, влачи празна торба, кучето се тътри след него. - Изяде ли кучето месото? - питат и него. - Изяде го. А отзад кучето: - Лъже, неговата майка!