Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Днес операцията на Бойко Борисов се е провела лично под ръководството на Бойко Борисов, като е успял през това време да даде и две интервюта...
Политически 3,275 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза един циганин, пиян като талпа в една тоалетна. Пуска чешмата, измива си ръцете, после се обръща към кенефа и започва да си пикае. Минава доста време, а той си стои все така, заслушан в течащата зад гърба му вода. По едно време се разкрещял: - Помооощ, изтичам, помоощ! Мъж казва на жена си: - Хайде вместо "да се чукаме", да казваме "да печатим". - Ок! - съгласила се жената. На другата вечер мъжът се прибира уморен от работа: - Хайде да печатим! Жената: - Хайде! Само нека да измия чиниите, а ти през това време приготви печатарската машина Мъжът отива в спалнята, обаче жената се забавила доста. - Ще идваш ли скоро? - Ей сега, само малко остана. След малко пак крещи: - Аре бе, кво стана? - Идвам бе! Минава още време и жената се появява в спалнята: - Е, ще печатим ли? Мъжът: - Да, бе, ти докато се мотаеше из кухнята, аз го написах на ръка. Една жена искала да подари нещо на приятеля си за рождения му ден. Мислила, мислила и решила да се съблече гола, да си сложи една панделка където трябва, и да му се поднесе. Отишла при него и му казала: - Скъпи, ето го твоят подарък! Той запретнал ръкави и попитал: - Много ли е надълбоко? Старшината пита: - Редник, бръснахте ли се днес? - Тъй вярно! - Следващия път стойте по-близо до бръснача! Един габровец отива при зъболекаря: - Докторе, колко ще струва вадене на зъб мъдрец? - Ами 60 лв. - Много скъпо бе... няма ли начин да се мине по-евтино? - Е, ако е без упойка - ще струва 50 лв. - Пак е много - не може ли още да намалиш ? - Е, ако не си използвам инструментите... да, ако донесете вие клещи, ще струва 40 лв. - А още по евтино няма ли начин? - Е, ако ви го вади някой от моите студенти-стажанти, ще ви дойде към 20 лв. По-евтино не знам как да стане... - Ох... добре! Запишете един час за жена ми утре!