Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събуждам се с настроение. Пускам радиото- постановление. Купувам си цигари - увеличение. Отивам на работа - съкращение. Връщам се в къщи - стълкновение. Лягам си в леглото - неудовлетворение. Заспивам - земетресение. Събуждам се - наводнение. И стигам до заключение: Дупе и пари не пази за старини!
Бисери 3,775 прегледа
Следващ →

Още вицове

Марийка на Иванчо: - Имам две новини-лоша и хубава.. - Почвай с хубавата! - Ми девет месеца няма да имам мензис.. Стоят си двама пенсионери баба и дядо на една пейка и дядота казва: - Пенке, спомням си като бяхме млади на тази ограда отпред какъв секс правихме. - Ех, ех спомням си и аз - отговаря бабата. - беше млад и ненаситен. - Искаш ли и сега да пробваме - предлага дядото. - да си припомним малко младините, а? - Ами..... добре - съгласява се баба Пенка. Съблекли се те и да пробват. Облягат се на оградата и почват. След 45 мин бабата: - Ей, значи всичко си беше както преди. Такъв си си ненаситен, точно като едно време. - Да бе, да като едно време, само дето тогава по оградата не минаваше ток. Зрялост - когато при вида на красива жена първо ти се вдига настроението. Зима, голям студ. Срещат се двама мъже, единия е с голямо куче - вълча порода, и казва на другия: - Искаш ли да се стоплиш? - Искам. - Дръж! ( и пуска кучето) Гледа Вълчо, всички животни в гората бягат през глава. Спира Заекът и го пита какво става. - Мани, мани. Един с три ташака наебал Лъвицата и сега Лъвът, който види с три ташака му ги къса... Така че, бягай да бягаме!!! - Добре де - отговорил Вълкът - Ама ние нали имаме по два? - Така е! Но той първо ги Къса, а после ги Брои!!!