Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една мутра се хвали на приятелите си: - Днес си купих от новите мерцедеси. - Кои новите бе? - Абе ВМW им казват.
Любими Герои 3,449 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж кандидатства за работа. Посреща го шефът: - Седни, брато, как се казваш? - Николай. - Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-ранко. Така към обяд. И действаш. - А какво ще работя? Аз имам две висши образования, работя на компютър, карам кола... - Ти това го заеби, важното е в четири да си тука за планьорка. Събираме се в моя кабинет - уиски, водка, коняк, мезета - до сутринта. - Извинете, но аз не пия. - Ясно. Тогава в понеделник не идваш. Почваш от вторник и в четири да си на планьорката. Ще се съберем, ще си поприказваме, момчетата ще донесат наркотици, ще понюхаме, ще се боцнем. - Моля да ме извините, но аз съм спортист. - Тогава не идвай и във вторник, ще почнеш от сряда. В четири е планьорката, ще докараме мадами, ще си направим групов секс. - Не мога. Женен съм. Имам две деца. - Слушай, Коко, ти да не би да си педал? - Не, защо? - Е, тогава не идвай и в четвъртък. Няма да ти хареса! В Автобуса <BR>Баба към тийнейджър:<BR>- Младеж ще станеш ли да седна, защото ме болят краката?<BR>Той:<BR>- Ти на мойте години ставала ли си?<BR>Бабата:<BR>- Да!<BR>Той:<BR>- Е за т’ва сега те болят краката. - Що си целия издран? - Казах на едни феминистки, че всички хора са братя... Един пияница се прибирал късно вечерта през една гора. По пътя, обаче, не издържал и легнал под едно дърво да поспи. През ноща в гащите му влязъл един смок. На сутринта пияндето решил да се изпикае. Застанал под едно дърво, и започнал да си го вади... (след 5 минути чудене): - Абе, ние ще пикаем или ще се гледаме? Мислех си, че снощи щеше да ми излезе късмета, но жена ми откри в кой бар съм.