Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вилхем Тел, Робин Худ и Бай Ганю решили да видят кой е най-добър в стрелбата с лък. Застанал един човек с ябълка на главата и пръв по него стрелял Робин Худ. Стрелата се забила право в ябълката. - I am Robin Hood! - казал той. Втори стрелял Вилхем Тел. И той улучил ябълката и казал: - I am Wilhelm Tel. Бай Ганю се прицелил, стрелял, и: - I am sorry...
Любими Герои 3,200 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кубрат Пулев смята, че е добър на шах, защото веднъж победил Андреа. (не е виц, ма е смешно!) В съда: - Значи, вие сте бил свидетел на разпадането на брака на тази двойка? - Да, от самото начало. Бях им кум. Мъж сяда в кафене и казва на сервитьорката: - Една минерална вода, моля. - В чаша ли? - Ами… В какво друго? В чиния ли? Доста пиян младеж пикае на улицата. Край него минава жена на около 40 години, прилично облечена, с интелигентен вид. - Млади човече, как не Ви е срам - започва да му се кара тя. Но когато се вглежда се по-внимателно продължава: - Е, все пак, нека да се запознаем... Човек звънял на шефа си, но на телефона се обадила жена му: - Опасявам се, че той умря миналата седмица - обяснила тя. На следващия ден човека пак се обадил и поискал да говори със шефа. - Казах ти - отвърнала жената - умря миналата седмица. На следващия ден той се обадил отново и пак поискал да говори със шефа си. Този път съпругата се разстроила и се разкрещяла: - ДВА ПЪТИ ТИ КАЗАХ, ЧЕ МЪЖА МИ, ТВОЯ ШЕФ, УМРЯ ПОСЛЕДНАТА СЕДМИЦА! ЗАЩО ПРОДЪЛЖАВАШ ДА СЕ ОБАЖДАШ? - Защото - отвърнал смеейки се - просто ми харесва да го чувам.