Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Баба отива на лекар: - Докторе, имам много странна болест! Като седна и така си седя, седя, седя. Като легна, така си лежа, лежа, лежа. - Бабе! Виждаш ли вратата? прекъсва я докторът. Като тръгнеш и така си върви, върви, върви...
Разни 1,396 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се две приятелки. Едната пита: - Кво става с твоя мъж? Още ли скита по цели нощи из игралните домове и пръска пари на вятъра... - Скъпа, това е минало! Аз проведох с него един сериозен разговор. Сега той е нов човек, не пуши, не пие, по игрални домове и ресторанти не ходи....Само си лежи тихичко в реанимацията. -Каква е приликата между бутилка и блондинка? -Че и двете са празни от гърлото нагоре. - Обичаш ли пълни жени? - Пълни с какво? От Би Би Си попитали радио Ереван: - Колко получават средно вашите инженери? След кратка пауза, радиото отговорило с патос: - А при вас пък, има расизъм... В училище ще имат проверка от Народна Просвета и учителката дава наставления на децата: -Утре всички да си носят хубаво украсени сандвичи. Иванчо, гледай да не дойдеш пак със сандвич от копърка. На другия ден инспекторката стигнала до класа на Иванчо в междучасието. Гледа децата ядат едни сандвичи, лигите да ти потекат. Наш Иванчо яде един сандвич, дебело намазан с черен хайвер. Рекла си жената - брей нашият народ вдигнал много стандарта. След часовете класната на Иванчо му казала да остане за малко. -Иванчо, отъде взехте черния хайвер, моето момче? -Какъв ти черен хайвер?!Снощи ни се разката майката да вадим очичките на копърката.