На преглед при психиатър:
— Докторе, вие сте петия специалист, при който идвам. При всички, като разкажа някой случай от живота ми и ме побъркваха с въпроса, искам ли да поговоря за това. Това е глупаво, нали вече говоря!
— Да, наистина. Значи имате проблеми в общуването с доктори… Искате ли да поговорите за това?
Баба отива на лекар:
- Докторе, имам много странна болест! Като седна и така си седя, седя, седя. Като легна, така си лежа, лежа, лежа.
- Бабе! Виждаш ли вратата? прекъсва я докторът. Като тръгнеш и така си върви, върви, върви...