Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мутра влиза в аптека. - Какъв хляб имате? Аптекарят учудено: - Ама тук е аптека какъв хляб? - Смееш да ми противоречиш? - и го смлял от бой. На следващият ден мутрата пак идва. - Какъв хляб имате? - Казах ви вече, че не продаваме хляб. - Ооооооо! - и още по як пердах. На третия ден още при появяването на мутрата аптекарят започва да вади хляб изпод тезгяха. - Ето "Добруджа", ето "Стара загора". Имаме ръжен, типов, франзели... - Хляб има вече във всички аптеки. Покажи киселото мляко.
Любими Герои 3,332 прегледа
Следващ →

Още вицове

На родителска среща: - Господин Иванов, вашият син пише съвсем дебилни съчинения! - Хи-хи-хи! - Момиче, дай ми четвърт Виагра, - помолил един пенсионер в аптеката. - Ех, дядо, с четвърт за никъде не си, нека ти продам цяло хапче. - Но, мила, аз искам само колкото да не си напикавам обувките. Двама борци отиват на ресторант и си поръчват риба. Сервитьорът им носи рибата с използвано лимонче. Мъчили се борците да изстискат нещо от лимончето, опитвали всякак, но не успели. Тогава човекът от съседната маса им предложил да им помогне. Успял да изстиска цяла лъжичка. Учудени борците попитали: - Как успя, бе? Какъв си ти, бе? - Счетоводител съм - скромно отговорил човекът. Двама приятели си говорят и единия пита: - Знаеш ли как се прави японска чикия? - Не - отговаря другият. - Отиваш в Япония, заравяш си члена в пясъка на плажа и чакаш заметресение. Момиче и момче правили секс и след секса момичето казало: - Перверзник! Момчето : - На такива думи ли ви учат в училище?