Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Когато Виктор Юго трябвало да мине границата на път за Прусия, митничарят го попитал: - С какво се занимавате? - Пиша!? - Аз питам с какво изкарвате прехраната си! - С перото. - А-ха, добре! И записал на съответния формуляр: "Виктор Юго - търговец на пера".
Любими Герои 3,608 прегледа
Следващ →

Още вицове

Постъпило е предложение в българския парламент да може депутатите да гласуват чрез SMS-и, за да си спястят излишно пътуване и престой в парламента. Така хем винаги ще се гласува, хем няма да се вижда, че някой гласува с чужда карта, хем на депутатите от НДСВ направо ще им вземат сим картите, че да не може да се объркват при гласуване. Шекспир разбрал, че жена му изневерява, и като човек без комплекси, я попитал директно - истина ли е. Тя му отговорила: - Ох, само не трябва да правиш трагедии от това! Този, който никога не е имал нито приятелство, нито любов е хиляди пъти по-беден от онзи, който е изгубил и двете!!! Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: - Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: - Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: - В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: - Ееее, бай Ганьо, ти пък... ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: - Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: - Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: - И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово - от Горно беше. Когато жената е доволна, светът се върти!