Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как се наричат запетайките по стените на тоалетните? - Срафити.
Бисери 3,443 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Тате, чудя се какво е това титла без съдържание? -Титла без съдържание е начинът, по който майка ти ме представяше пред гостите като глава на семейството... Един борец паркирал неправилно на "Витошка". Без да се притеснява, че е извършил каквото и да е нарушение, отишъл да си върши някаква работа. Когато се върнал БМВ-то го нямало. - Бавареца! Къде ми е бавареца? - развикал се той, побеснял от гняв. - Изчезна ми бавареца! Един човек, който видял от кафето какво става, му казал: - Дойде паякът и го взе. Замислено борецът казал: - Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяка не съм го чувал - сигурно е някой нов. Вечер. Лунна светлина. Парк, природа, пейка... На пейката - той и тя. Друга вечер. Парк, природа, пейка... На пейката - той, но друга тя. Следваща вечер. Парк, природа, пейка... На пейката - същият той, нова тя. Още по-следваща вечер... Но това е дълга история. Нека пием за постоянството на мъжете и непостоянството на жените! Урок по български език. Учителката: - Деца, днес ще съставяме изречения с думата "поставям". Виждам, че Димчо вече е готов! - Моят татко постави нов линолеум в кухнята! - Браво, Димчо! Мишо!... - А моят татко постави в касичката ми банкноти от 5 и 10 лева! - Много добре, Мишо! А сега и Иванчо да каже неговия вариант! Давай! - А моят татко го постави и на Димчо, и на Мишо, и на родителите им и на … - Иванчо, баща ти да дойде утре в училището! - И на вас ще го постави, госпожо! Той спечели онзи ден парламентарните избори! Влиза един пич в аптеката и казва на аптекарката: - Две опаковки Виагра. - Но господине, едно хапче е достатъчно… - Вижте какво, имам среща с две рускини и една полякиня, така че, дайте ми две опаковки. Тя му дала две опаковки. На сутринта като отива на работа го гледа да подскача нервен пред аптеката. - Бързо - казал пича - дай един крем за ръце, че ония не дойдоха…