Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нане и Вуте трябвало да убият селския бик! Решили да го халосат с 10-килограмов чук по челото. Нане казал: Аз съм хуманист и не мога да го гледам докато го удрям. Затова Вуте ти го дръж за рогите, аз ще си сложа един чул на главата и ще го халосам. Ударил Нане първи път - свалил чула, а бика си стои?! Ударил Нане втори път - свалил чула, а бика си стои?! А на третия път Вуте му вика: Ако ме халосаш още веднъж по главата, да знаеш че ще опущим бико...
Любими Герои 3,003 прегледа
Следващ →

Още вицове

Участвайте в най-новата риалити игра за психиатри "Сървайвър". 16 психиатъра ще бъдат изпратени на остров - сами срещу джунглата, сами срещу природата. Но това не е всичко. на този остров тези смели 16 психиатъра ще бъдат с Бойко Борисов. Печели този психиатър, който успее да излекува Бойко Борисов от манията му за величие! Психиатър към политик: - Богат сте, умен сте, какъв психологически проблем имате? - Докторе, страшно много лъжа... Повелителят Буда напомня, че не трябва да вярваме в нещо, само защото така ни е казано; че не бива да робуваме на преданията, само защото идват от древността; нито на слуховете, като такива; нито на писанията на мъдреците, само защото са ги писали мъдреци; нито на хрумванията, за които предполагаме, че са вдъхновени от Дева (т.е. които ни се струват духовни откровения); нито на умозаключенията, изградени върху несигурни постулати; нито на това, което ни изглежда необходимо по аналогия; нито на произтичащото единство от авторитета на нашите наставници или учители. Ние обаче трябва да вярваме в дадено писание, учение или твърдение, ако то се подкрепя от нашия собствен разум и съзнание. "Затова - казва Той в заключение, - аз ви уча да вярвате не защото нещо ви е казано, a защото се доверявате на собственото си съзнание, и тогава да действате съответно и активно." - Защо плачеш? - попитал един минувач дете, което плачело на централната улица. - Мама ми даде левче, а аз го изгубих. - Ето ти левче, недей плака. Детето взело левчето и заплакало още по-силно. - Защо плачеш пак? - Защото, ако не бях си изгубила левчето, сега щях да имам две левчета... Какво ще стане ако двама англичани попаднат на самотен остров? Никога няма да си проговорят, защото никой не ги е запознал!