Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако се оженя за теб, баща ти ще даде ли зестра? - Да! - А ще живеем ли в неговата къща? - Да! - А ще ни припише ли кръчмата и колата? - Да! - Бети, ще се омъжиш ли за мен? - Не!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Въпрос: "Досистемниятадминистратор: -Скапамисешпацията,какводаправя?" Отговор: "-На_напредналия_потребител_шпация_не_му_трябва!"
Програмисти
03.10.2017
3,292 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бай Ганьо,турчина и американеца пътували в самолет. По едно време самолета натежал и пилота казал, че всеки трябва да хвърли по нещо за да се олекоти самолета. Американеца хвърлил лаптопа си. Другите гопопитали защо хвърлил точно лаптопа. Той казал: - Еми в Америка имаме много такива! Турчина хвърлили парче лукум. Питали го, защо го хвърлил. Той отвърнал: - В Турция имаме много такива! Дошъл ред на Бай Ганьо. Поогледал се, поопипал се по джобовете та взел, че метнал турчина. Американеца го питал: - Що метна турчина? - В България имаме много такива!!!
Двама колеги доктори обменят опит: - Ти вчера какви случаи имаше? - Ами дойде един със запек. - И? - Ами дадох му рициново масло. - И какво стана? - Ами до площада ходеше бавно, после изведнъж се затича нанякъде. После ми дойде друг с разстройство. - И? - Ами пак му дадох рициново масло. - И какво стана? - Ами затича се оттук до площада, после взе да си ходи бавно все едно, че нищо не станало. После дойде един с кашлица и на него му дадох рициново масло. - И той какво направи? - Ами ето го под онова дърво - седи и не смее да се изкашля.
- Докторе, а защо само ме щипете? - Проверявам дали се е запазила чувствителснотта.. - На мен ли, че защо? - Не. На мен.
Най-големият джебчия е заловен и съдията го пита: - Как успя да вземеш часовника на този човек, без той изобщо да усети нещо? - Ваша светлост, аз за такава лекция вземам по двеста долара на човек!
Майката на Иванчо и майката на Марийка си говорели за предстоящия лагер на децата им. - Не се ли притесняваш, Иванчо ще бъде в една стая с Марийка? - Не! Тя е с железни гащички. - О! Аз се чудех на Иванчо за какво му е отварачката за консерви!