Нощен разговор между съпрузи. Тя:
- О, мили...
Той:
- Остави ме на мира!
- Но това няма да ти отнеме много време...
- Но след това няма да мога да заспя!
- А аз не мога да заспя без него!
- Как можеш да мислиш за подобни неща в 3 часа посред нощ?
- Защото цялата горя...
- Всяка нощ едно и също!
- Ако ме обичаше, нямаше да се налага да те уговарям толкова!
- Ако ти ме обичаше, нямаше да ме будиш посред нощ с твоите глупости!
- Ти не ме обичаш! (хълцане)
- Добре, добре, ще го направя...
- Какво? Трябва ти фенерче?
- Но нищо не виждам!
- Ти трябва да го усещаш!
- Намерих го. Сега по добре ли е?
- Разбира се, скъпи!
- Добре, хайде да спим. Само запомни, това е последният път когато включвам този проклет климатик!!!
Един ден Джон умрял, но не го пуснали в рая, защото излъгал в данъчните си декларации за 50000 долара. Можели да го пуснат, ако прави секс с една много грозна жена. Ще не ще, съгласил се. След няколко дни и приятелят му Питър умрял. Той пък укрил 100000 долара и единствения начин да влезе в рая бил да оправи една ужасна вещица. Ще не ще, пожертвал се. Седят Джон и Питър в рая и се оплакват един на друг. Изведнъж гледат приятеля им Ралф и той там, разхожда се със страхотна блондинка под ръка.
- Къде я забърса тая бе Ралф, нас ни уредиха с едни невероятни грозотии! - викнали и двамата.
- Абе не знам, но съм много доволен. Не разбирам само защо след всяко чукане тя почва да плаче и проклина: "Проклети данъци, проклети данъци!"