Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учениците запомнят най-трайно грешките на учителите си.
Бисери 3,312 прегледа
Следващ →

Още вицове

Харесва ми демокрацията в Щатите! Не искаш да гласуваш за републиканец - моля, гласувай за демократ. Много добър кандидат, просто супер! Във възторг съм. Ама какво? Ама не ти ли харесва? Тогава има републиканец! По-добър няма да намериш, най-честният! Президент ще бъде по-добрия! Ама как? Не е ли ок? Тогава има демократ! Гениален направо! Истински американец, знания и опит - на супер ниво! Какво? Искаш нещо друго? Ами има демократ... И така 150 години подред. Стар каубой води млад при доктора: - Докторе, помогнете на зет ми - вчера му прострелях крака! - И защо ви трябваше да стреляте в крака на собствения си зет?! - Когато го прострелях още не беше се съгласил да ми стане зет! Младо момче от богато семейство решило да се прави на playboy. Купува си лъскави дрешки, ролекс и Ламборджини и отива в скъп бар. Поръчва си най-скъпото уиски и чака мацки. До него на бара седи смачкан беден човечец и дълго смуче най-евтината бира, но най-хубавите момичета само на него се лепят и не зачитат нашия човек. Станало му любопитно на нашия и пита бармана: - Абе, какво толкова има тоя сиромах, та най-готините парчета са край него? - Бе, и аз не знам. По цял ден виси тука на една бира и си ближе веждите. Двама приятели си говорят: - Аз имам много припряна жена - все мърмори. - И как го прави? - Ами виж, пролетта наближава, 1 април, хората отиват на разходка, а тя - изнеси, та изнеси елхата! Малко преди началото на мача единият отбор излиза от съблекалнята, хваща рефера в тунела и започва да го налага. - Ама какво правите - дърпа се нещастникът. - Защо ме биете, мачът даже не е започнал... - Автобусът ни тръгва веднага след мача, може тогава да нямаме време...