Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Киркор и Гарабед нямали никакви пари. По това време се сменяли имената и Киркор предложил на Гарабед: - Гарабед, айде да си сменим имената. Ще вземем по някой лев да си сколасаме пиенето. Гарабед обаче бил по-недоверчив и пратил Киркор първи да си смени името. Минал обяд, станало вечер, а Киркор още го нямало. Накрая се появил. Гарабед скочил: -Аре бе, къде се бавиш, колко пари ти дадоха? -Ех...Вие арменците, само за пари мислите!
Любими Герои 3,538 прегледа
Следващ →

Още вицове

Диалог между програмист и жена му, вечер след работа.. Прибира се той: - Gооd еvеning dеаr, I`m nоw lоggеd in. Жена му: - Купи ли хляб? - Ваd соmmаnd оr filеnаmе. - Нали те помолих сутринта! - Еrrоnеоus sуntах. Аbоrt? - Какво става с новия телевизор? - Vаriаblе nоt fоund… - В края на краищата, дай ми кредитната си карта да отида до магазина - Shаring Viоlаtiоn. Ассеss dеniеd… - Ти мен обичаш ли ме, или обичаш само компютрите, или издевателстваш над мен? - Тоо mаnу раrаmеtеrs… - Защо ли се омъжих за теб. - Dаtа tуре mismаtсh. - Направо си отвратителен.. - It`s bу Dеfаult. - Какво става със заплатата ти? - Filе in usе… Тrу аftеr sоmе timе. - Аз на теб каква съм ти? - Unknоwn Virus! Един бяга от канибал, който го гони, и с последни сили: - Остави ме! Трябва да храня жена и три деца. А канибала: - А моите?! От глад ли да умират?! - Разведох се, а детето го дадоха съвсем несправедливо на жена ми... - Защо пък да е несправедливо? - Ами, несправедливо е! Пускаш стотинки в автомата за кафе, а той ти пуска чаша кафе... - Е и? - Какво "и"? На кого е чашата - моя или на автомата?!? Имало едно време една принцеса,която никой не можел да задоволи. Всички които се опитали ги изнасяли на носилка от стаята й. По едно време дошъл един старец и тръгнал да влиза в стаята й. - Дядо, да не ти се умира вече?-попитал го един от мераклиите. - Не се притеснявай за мене, чедо- отговорил старецът. Влезнал в стаята и след малко от там се чули охканията на принцесата и след известно време този път нея я изнесли на носилка. Като видели това останалите попитали старецът какво й е направил. - Вие, главата вкарахте ли си?-попитал ги той. - Ами да, разбира се -му отвърнали те. - А с уши мърдахте ли? Мъж се прибира в къщи и вижда жена си да стои замечтана пред огледалото. - Докторът ми каза, че гърдите ми са като на двайсетгодишно момиче. - А не каза ли нещо за петдесетгодишния ти задник? - Не, скъпи, за теб не сме говорили!