Мъж звъни на 166:
- Полицията ли е?
- Да
- На комшията му носят дърва!
- На кой му пука Г-не... (И му затъварят.)
Той пак звъни:
- Полицията ли е?
- Да!
- На комшията му разтоварват дървата в двора!!
- Не ни интересува Г-не, и ако се обадите пак ще ви арестуваме за безпокойството ни!! - и отново му затварят телефона!
Но, упорития звъни отново.
- Полициятя ли е ?
- Да подяволите!! Престанете!!!
- Започнаха да цепят дървата на комшията, а от тях започна да пада бял прах.
- Дайте адреса, до 2 минути сме там.
Във рамките на тия 2 минути той звъни на комшията.
- Ей комшу. Ще черпиш!!
- Защо?
- Ей сега ще дойдат едни момчета да ти нацепят дървата.
- Кои момчета?!?!?
- Е кои! Онея дето миналата година ти копаха лозето.
Студент го скъсали на изпита и стои тъжен пред професора:
- Вървете - казва професорът - пиша ви слаб наесен пак ще
дойдете.
Студентът:
- А искате ли да строша чина с чело и ако успея, да ми пишете тройка?
- Това е невъзможно.
- Съгласен ли сте?
- Давайте!
Студентът строшава с чина с чело.
- Добре, вървете, пиша ви тройка.
А искате ли да строша с чело стената, да изляза и пак да
вляза и вие да ми пищете четворка?
- Е, това вече е съвсем невъзможно.
- Съгласен ли сте?
- Давайте!
Студентът строшил стената с чело, излязъл и пак
влязъл.
Професорът удивено:
- Е, пиша ви четворка, вървете.
- А искате ли да се изпикая върху вас и да замиришете
на парфюм, ако се получи, пишете ми шестица!
- Съгласен!
Студентът се изпикал върху професора, той се помирисъл
и казал:
- Нещо не мирише много на парфюм.
- Хм, вярно, че не мирише. Е, нищо и четворка ми стига.