Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Студент го скъсали на изпита и стои тъжен пред професора: - Вървете - казва професорът - пиша ви слаб наесен пак ще дойдете. Студентът: - А искате ли да строша чина с чело и ако успея, да ми пишете тройка? - Това е невъзможно. - Съгласен ли сте? - Давайте! Студентът строшава с чина с чело. - Добре, вървете, пиша ви тройка. А искате ли да строша с чело стената, да изляза и пак да вляза и вие да ми пищете четворка? - Е, това вече е съвсем невъзможно. - Съгласен ли сте? - Давайте! Студентът строшил стената с чело, излязъл и пак влязъл. Професорът удивено: - Е, пиша ви четворка, вървете. - А искате ли да се изпикая върху вас и да замиришете на парфюм, ако се получи, пишете ми шестица! - Съгласен! Студентът се изпикал върху професора, той се помирисъл и казал: - Нещо не мирише много на парфюм. - Хм, вярно, че не мирише. Е, нищо и четворка ми стига.
Студентски 3,047 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между приятелки: - Знаеш ли, снощи на купона така се напих, че на сутринта се оказах в леглото със собствения си мъж! Мъж се прибира вкъщи и гледа - жена му гола в спалнята. - Мила, що си гола ма? - Ми нямам какво да облека! - Абе, жени. Я, виж колко рокли имаш! Съпругът отваря гардероба и започва да ги брои: - Една, две, три, четири... здравей съседе... пет, шест, седем, осем... Ако една жена мълчи и не възразява, значи спи. Връща се една мутра от Африка и се среща с негов познат: - Абе, ловува ли из Африка, някой тигър не уби ли? - Не, размножителния им период бил сега и... - Е добре, някой слон не удари ли поне? - Не бе, те пък защитени вече, не може... - Е добре, нищо ли не уби там? - А как? Цял камион "носърчета" съм натоварил. Другия пълен шах... - К’во е тва носърчета? - Е не знаеш ли? Носърчета... - Е не знам, какви са тия? - Еми карам си аз из саваната с джипа, слизам по едно време с пушката из високата трева и дебна... и по-едно време изкачат тез срещу мене, вдигнали ръцете във въздуха и викат "NO SIR! NO SIR!" Ясновидците като се напият звънят на бъдещите си гаджета.