Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво е това успех? Ако на 4 фодини не си пикаеш в гащите. Ако на 12 години имаш приятели. Ако на 18 години правиш секс. Ако на 30 години правиш добри пари. Ако на 60 години правиш секс. Ако на 70 години имаш приятели. Ако на 80 години не си пикаеш в гащите...
Разни 1,703 прегледа
Следващ →

Още вицове

От пет минути зяпам една мацка, адски съм впечатлен. Трябва да я имам. Десен бутон, запази изображение... - Какво е най-хубавото нещо при правената от етиопка свирка? - Човек предварително знае, че тя ще гълта. Един ден отива зайо до баба меца да пазарува. Още на вратата се провиква: - Бабо Мецоооооо, имаш ли случайно три тона люти чушки? - Нямам зайо - отговаря баба меца. И така всеки ден подред зайо ходел и питал баба меца дали има три тона люти чушки... След един месец зайо отива и баба меца още на вратата го посреща с думите: - Зайооооо, вече имам три тона люти чушки! - Е-е-е-е-е, ми бабо мецо, какво ще ги правиш толкоз много!?? В кабинета на началника на градското гробище нахълтва разярен нощният пазач, хвърля ключовете на бюрото и заявява: - Край! Не мога повече! Напускам! - Защо, Костов?!? Какво се е случило? - Писна ми! Ходя по гробището и гледам: "Тук почива...", "Тук намери покой..". И к`во се оказва? Само аз бачкам... В един бар двама мъже си говорят. - Мараба, братчет, айде да пием по едно. - За кое да пием? - попитал другият. - Ами ти къде живееш? - В квартал Възраждане. А ти? - А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. - Барман, я налей по едно. - Кой блок? - 15-ти блок. - Ха, и аз живея там. - Барман, налей по още едно. - Кой вход? - 13 вход, а ти? - А и аз там. - Барман, дай по още едно. - А на кой етаж? - На петия, а ти? - И аз там. - Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: - Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? - Абе, двама братя са. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.