Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
iPhone - най-умния телефон! При него е най-висок процента на собствениците, които са значително по-глупави от телефона си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
При доктора на преглед е мъж с оплакване, че го сърби гърба. Доктора: - Съблечете се. Мъжът се съблича, докторът го огледал и пита: - Пушите ли? - Не! - Пиете ли? - Не! - С мацки занимавате ли се? - Не! - Поздравления! Растат ви крилца.
Професионални
03.10.2017
3,121 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи, толкова ми се иска... - Мила, потърпи. Може би другата седмица... - Не издържам, искам сега, много искам! - Ох, добре. Направи си една пица, но не повече. На диета си и трябва да избягваш калорични храни. - Благодаря ти, скъпи!
Хитлер застанал на ръба на пропаст. До ръба са застанали евреи на опашка, а Хитлер ги вика един по един. - Ей, ти, застани до ръба. Изправи се хубаво! Скачай! После вика следващия: - Сега ти, клекни, скачай!... Сега ти! Разпери ръце... така... скачай! По едно време телефонът звъни. Хитлер ядосано вдига слушалката: - Колко пъти съм казвал да не ме безпокоят, докато играя "ТЕТРИС"!
ТАТКОВИНА Хубава си,татковино,име сладко,земя рай, сърце младо и невинно,за теб трепка,та играй. Госпожата: - Я да видим,кой знае какво означава татковина? Умното дете: - В татко е вината! По-умното дете: - На татко виното! Най-умното дете: - До 11 е на татко виното,а като се прибере пиян, е на мама вината!
Играят карти 5-ма садисти. По едно време идва детето на единия: - Тате, тате, дай пари за сладолед! - Махни се, играя карти! След 10 мин: - Тате, тате, дай пари за сладолед, моля тееееее! - Махни се, играя карти! След 20 мин: - Тате, тате, дай пари за сладолед, дее аре бе, татиииии! Става, лови го за главата, хвърля го, удря го в стената, рита го, направо го смазва от бой. Връща се на масата, подсмихва се и казва: - Абе деца, кво да ги правиш!
- Докторе,помогнете, от седем години сме женени и нямаме деца! - Добре, съблечете се да ви прегледам… Така-а-а… Ами като гледам, всичко ви е наред. Доведете и мъжа си за преглед. - Ама докторе, аз съм мъжът!