Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Шамане, свърши хартията за нашия календар! Какво да правим? - А до коя дата стигнахте? - 21-ви декември, 2012 година. - Чудесно, предостатъчно е за нас. - Но Шамане, може да ни разберат неправилно после нашите потомци! - През ху@ ми е!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Как може да накараш очите на една блондинка да засветят? - Просто дръж фенерче до ухото й!
Блондинки
03.10.2017
3,096 прегледа
Следващ →
Още вицове
Дискотека. Младеж отива при мацка: - Ще може ли да се запознаем? - Може... Запознават се... Младежа: - Да отидем на бара да изпием по джин с тоник? - Да отидем... Отиват, сядат, пийват. Младежа: - Да излезем да се поразходим? - Да излезем... Излизат. Минава малко време. - Какво ще кажеш да отидем у нас? - Да отидем... Отиват. - Какво ще кажеш да се съблечеш и да легнеш? Мацето се съблича и ляга. Младежът стои нерешително. Мацката: - Какво чакаш? - Честно да ти кажа никога не съм стигал до след джина с тоник...
Единственият ти шанс да не бъдеш сам е...шизофренията.
Един садист и един сваляч си седят на плажа и минава една много готина мацка.Сваляча казва: - Сега да ми падне и да я съблека и... В този момент садиста: - И бой, бой, бой, бой...
Обаждане в IT отдела: - Здравейте, започнах наскоро работа в счетоводството и не знам как се ползва компютър. Кажете, моля, какво да правя. - Не се вълнувайте, вземете за начало един бял лист хартия и химикалка. Сега напишете с големи букви "МОЛБА", а по долу: "На основание чл. 326 от Кодекса на труда ви предизвестявам, че прекратявам трудовия си договор.."
- Какво е "уважение към личния живот"? - Това е като седнете в интернет клуб и видите,че предишния потребител не си е затворил пощата, а вие без нищо да прочетете му изтриете цялата поща.