Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Защо вече няма мъже които да са красиви, умни, интелигентни и забавни? Защото те вече са се ОМЪЖИЛИ :)
Разни 1,761 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива Манго при доктора. -Абе, докторе, Айше само забременява, вече 10 деца имаме, не мога да ги изхранвам, кажи какво да правя? -Абе, Манго ти за презервативи не си ли чувал? Я,пробвай да видиш как е! След 3 месеца Манго се връща при доктора. -Докторе, тия презервативи за нищо не стават, жената по 3 ги гълта и сега 11-то дете чакам. Баба носи в поликлиниката бурканче с урина за изследване. А там й казват: - Бабо, не си донесла урина, а олио? - А аз се чудя що ми изгоряха мекиците... След мача с Швеция играчите от националния отбор по футбол са се обадили на своите близки и са казали, че правят всичко възможно, за да се върнат бързо от европейското. Върви един човек по пътя и непрекъснато си повтаря „Ай стига бе“. Насреща му върви друг човек. Гледа, слуша и накрая решил да попита защо онзи си повтаря непрекъснато „Ай стига бе“. — Остави! – отговорил първият. Дъщеря ми се омъжи за негър. — Не е толкова голяма беда. – казал вторият. – Любов. Случва се. — Да ама първото дете се роди черно. — Е, какво да се прави, по-силна черната кръв – ражда се черно дете. — Да, ама второто дете се роди бяло. — Еее… случва се и така, сега пък бялата кръв е била по-силна и се е родило бяло дете. — Да ама третото излезна черно-бяло,черно-бяло, на раета. — Ай стига бе… Връща се малкият Иванчо от училище и баща му го посреща: - Как мина денят? - Ами в час по трудово, учителката както носеше един буркан с лепило се спъна, буркана се счупи и дланите й залепнаха към пода… - И отлепихте ли я? - попитал бащата. - Охоо, даже по-смелите по два пъти!