Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На интервю за работа: - Може ли вашето CV? - Нямам. - Защо? - В момента съм войник.
Професионални 3,196 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, боли ме стомаха, ще ме прегледате ли? - Дай да видя! - За какво мислиш, скъпи? - Ей така, за нищо.. Тя(радостно) - И аз за нищо! Той(тъжно) - Лесно ти е на теб, нямаш акъл... - Мамо, мамо, в училище ме дразнят, разправят, че сме мафиоти. — Що за дивотии! Утре баща ти ще мине да си поговори с директора за това. — Добре, само да направи така, че да изглежда като нещастен случай. Французин, българин и германец са се засекли в Лувъра пред картината "Адам и Ева в райската градина". Германецът: - Вижте какви без дефектни, идеално изваяни тела - това са стопроцентови германци. Французинът се възпротивил: - Като гледам колко е хубава Ева и колко е прекрасен и фин Адам, това могат да бъдат само французи и никой друг. След като подробно разгледал картината, българинът отсякъл: - Това са българи! Вижте, че са голи и боси и нямат какво да ядат освен ябълка, пък си мислят, че са в рая. Това е реалистично изображение на българите в Европейския Съюз! Шеф вика секретарката и казва: - Вчера ми се оплака от вас моя заместник! Каза, че постоянно носите мини-поли, дълбоки деколтета и му пречите да си върши работата! - И какво да направя? - Нищо! Още сутринта го уволних!