Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нищо не е така вкусно, както го хвалят. Японска пословица
Бисери 2,892 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лекция на "изцелител". Сеансът свършва, тълпата започва да се разотива, и изведнъж се чува вик: - Аз ходя! Аз пак ходя! - Какво става, братко, изцели ли се? - Не, откраднали са ми колата! Ти си абсолютен дебил и все още не можеш да ползваш USB, WiFi, Bluetooth??? Не се разстройвай!! Все още можеш да си поръчаш мелодия за телефона, пращайки СМС!!! Между приятелки. - Да ти се оплача, мъжа ми е рибар и в нас където и да съм, все се убождам на кукички! - Горката. Съчувствам ти! Ама добре че не е ловец и да има капани! Първобитните хора тръгват на лов. Гледат - стадо мамути. Всички се уплашили, само един казал: - Какво се чудите, скачаме с викове към тях, те се разбягват, отделяме един от стадото и го убиваме. Така се появили командирите. Скачат, викат, отделят един мамут от стадото, но той се скрива в гората. Стоят и се чудят. Един казва: - Какво стоите? Дайте да оградим гората, ще стесняваме все повече кръга и ще го намерим. Така се появили началник-щабовете. Намират те мамута, обграждат го, но той беснее - всички ги е страх да се приближат. Само един замахва силно, хвърля копието, улучва звяра в окото и го убива. Така се появили снайперистите. Щастливи, първобитните ловци нарамват мамута и го носят в пещерата. Нарязват го и, уморени от лова, лягат да спят. Стават сутринта и какво да видят - месото липсва… Така се появили старшините. - Като се връщах със самолета през целия път попадахме на въздушни ями. - Значи в района въздушни десантчици са си изкопали окопи.