Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отива един мъж на работа целия в синини. - Пешо! Как изглеждаш?! Все едно са те нападнали и ограбили! - Ами така стана! - А поне запомни ли лицето, някакви особени белези? - Как да не запомня жена си!
Семейни 2,977 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ирландец не се чувствал добре и отишъл на лекар. Лекарят го прегледал и му съобщил горчивата истина, че е болен от рак и че му остават само няколко месеца живот. Отвън го чакал синът му, ирландецът му предал страшната вест и добавил: - Ние ирландците пием и от радост, и от мъка. Да вървим да празнуваме. Отишли двамата в един пъб и заобръщали уиски след уиски. По едно време се появил някакъв приятел на бащата и го запитал защо така здраво пият. Бащата отвърнал: - Идвам от лекар. Болен съм от СПИН и ми остават само няколко месеца живот. Затова празнувам. Когато приятелят си тръгнали, синът му го запитал: - А бе татко, нали каза, че си болен от рак, защо сега говориш за СПИН. - Синко, за да не ебат майка ти след като умра. Пътуват двама студенти в автобуса. Автобусът спира на спирка. Единия казва: - Виж! Виждаш ли онова момиче! Гледа ме и ми се усмихва! Другия: - Когато аз те видях първия път цяла седмица се смях. Животът е по-велик от смъртта, а надеждата от отчаянието! Джордж Б. Шоу Да ползваш WINDOWS без мишка е все едно да правиш секс без член. Стои си Манго в подлеза на ЦУМ. Добарал от някъде една вехта цигулка и стърже. Минават си хората, гледат го странно и подминават. Появява се един човечец на средна възраст и се заслушва. Свършва Манго изпълнението, а човека възкликва удивен: - Абе момче, страхотно свириш бе! Ама ти си един Паганини! Манго сбръчкал вежди и погледнал с пренебрежение: - Ти па да не си мноо убав бе?!