Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Писмо от директора Господин Груцов! Лишавам ви от месечния бонус понеже беше много глупаво да сложите на стената до шредера надпис "Поща". Счетоводството изгуби много важни документи...При подобен повторен случай ще трябва да ви уволня.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Теорията за "Големия взрив" според Фройд - Бог е свършил.
Бисери
03.10.2017
3,283 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена към мъжа: - Напразно се карахме на дъщеряъа за пиърсинга. Сега, когато има халка на носа, да я вдигна за училище е много по-лесно.
Две красиви жени играят голф. Едната намества топчето, замахва и със страхотен удар топчето прелетява голямо разстояние. От отсрещната страна се чува силен вик. Жената отива да види какво е станало, и гледа мъж който се държи с две ръце за слабините -пъшка и охка... - Ооо господине, много съжалявам! Боли ли ви? - Ох, ох не мога да говоря от болка... - Наистина, много съжалявам! Мога ли да направя нещо за вас. Аз съм лекар ортопед. Легнете по гръб! Мъжът легнал по гръб, и за най голямо негово учудване, тя му разкопчала панталона, бръкнала вътре и започнала да го масажира. Тя масажира, той пъшка, тя масажира той пъшка. След дълго масажиране, тя го попитала: -Е, как е сега, по добре ли се чувствате? -Това което правите е невероятно хубаво, но палецът продължава да ме боли...
Отишъл ловец на лов за мечки. Ама много го било страх. Ловецът обаче се загубил в гората. Както обикалял видял една пещера. Решил там да прекара нощта. Влязъл вътре и видял едни големи светещи очи го следят. Разтреперил се ловецът, светнал с фенерчето и видял едно малко мече, седнало на гърне, стои и го гледа. Минал му малко страха и попитал: - Майка ти в къщи ли е? - Не. - А баща ти? - Не Ловецът викнал: - А бе келеш с келеш, така ме изплаши!!! - и забърсал два шамара на мечето. А то като писнало: - Бабоооооооо….
В съда съдията казва на подсадимият: (съдията) - Изнасилили сте тази жена , но не сте го направили както би направил всеки мъж, а сте я изнасилили отзад... как може да си позволявате такова нещо ? (адвокатът) - Ами дупка до дупка..сбъркал е човека какво сега НЕ Е ТОЛКОВА ВИНОВЕН... (съдията) - Как да не е виновен БЕ а вие знаете ли как боли...
При джипито - Абе докторе,какви лекарства сте ми предписали за бъбреците? Преди се напикавах само по време на сън,а сега се напикавам и буден.И от лекарствата за високото кръвно не съм доволен.Преди ми беше като долната част на бастуна,а сега ми е като горната.