Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Теорията за "Големия взрив" според Фройд - Бог е свършил.
Бисери 3,283 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена към мъжа: - Напразно се карахме на дъщеряъа за пиърсинга. Сега, когато има халка на носа, да я вдигна за училище е много по-лесно. Две красиви жени играят голф. Едната намества топчето, замахва и със страхотен удар топчето прелетява голямо разстояние. От отсрещната страна се чува силен вик. Жената отива да види какво е станало, и гледа мъж който се държи с две ръце за слабините -пъшка и охка... - Ооо господине, много съжалявам! Боли ли ви? - Ох, ох не мога да говоря от болка... - Наистина, много съжалявам! Мога ли да направя нещо за вас. Аз съм лекар ортопед. Легнете по гръб! Мъжът легнал по гръб, и за най голямо негово учудване, тя му разкопчала панталона, бръкнала вътре и започнала да го масажира. Тя масажира, той пъшка, тя масажира той пъшка. След дълго масажиране, тя го попитала: -Е, как е сега, по добре ли се чувствате? -Това което правите е невероятно хубаво, но палецът продължава да ме боли... Отишъл ловец на лов за мечки. Ама много го било страх. Ловецът обаче се загубил в гората. Както обикалял видял една пещера. Решил там да прекара нощта. Влязъл вътре и видял едни големи светещи очи го следят. Разтреперил се ловецът, светнал с фенерчето и видял едно малко мече, седнало на гърне, стои и го гледа. Минал му малко страха и попитал: - Майка ти в къщи ли е? - Не. - А баща ти? - Не Ловецът викнал: - А бе келеш с келеш, така ме изплаши!!! - и забърсал два шамара на мечето. А то като писнало: - Бабоооооооо…. В съда съдията казва на подсадимият: (съдията) - Изнасилили сте тази жена , но не сте го направили както би направил всеки мъж, а сте я изнасилили отзад... как може да си позволявате такова нещо ? (адвокатът) - Ами дупка до дупка..сбъркал е човека какво сега НЕ Е ТОЛКОВА ВИНОВЕН... (съдията) - Как да не е виновен БЕ а вие знаете ли как боли... При джипито - Абе докторе,какви лекарства сте ми предписали за бъбреците? Преди се напикавах само по време на сън,а сега се напикавам и буден.И от лекарствата за високото кръвно не съм доволен.Преди ми беше като долната част на бастуна,а сега ми е като горната.