Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Съдят жена, че пребила мъжа си. - Защо го бихте? - пита я съдията. - Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, кара ме да изляза по-рано от работа, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: "Честит първи април, скъпа!"
Семейни 3,321 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съпругата: - Следобяд големият часовник падна от стената. Да беше малко по-рано, щеше да разбие главата на мама. Съпругът: - Край! Ще го изхвърля. Винаги закъснява! - Змията е съжалила, че е съблазнила Адам и Ева. - Защо? - Защото, когато Ева изяла ябълката, то тя видяла в Змията не само животно, но и колан, портфейл и чантичка. Прибира се Иванчо от дискотека и казва на баща си: - Тате, днес ми беше първият полов акт! Бащата погледнал сина си одобрително и казал: - Браво, синко, а кога ще ти бъде вторият? Иванчо помислил малко и казал: - Еми....когато ми зарастне дупето! - Знаеш ли, че жена ми ме напусна? - Спокойно братче. Вземи една бутилка водка и потопи в нея мъката си. - Нищо не се получава. - Защо, пари ли нямаш? - Пари имам. Мъка нямам. Двама ще скачат от самолет. Скочили и единият пита: — Няма ли да пускаме парашутите вече виждам планината? — Няма рано е. След пет минути: — Няма ли да пускаме парашутите вече виждам земята? — Рано е. И най-накрая: — Хайде да пускаме парашутите, ще се разбием! — Е тебе от 5 метра ли те е страх да скочиш…