Много пиян мъж се прибира много късно вечерта вкъщи. Целият раздърпан, нацапан с червило. Започнал да се оправдава пред жена си.
— Скъпа, всичко ще ти обясня. Първо, с приятели се видяхме да пием по бира.
— Моят Супермен – казала жената.
— След това гледахме мач.
— Моят Супермен.
— После ходихме да вечеряме.
— Моят Супермен.
— Ама защо все ме наричаш Супермен – не издържал и попитал мъжа.
— Защото, само Супермен си обува слиповете отгоре върху панталоните.
Съдят жена, че пребила мъжа си.
- Защо го бихте? - пита я съдията.
- Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, кара ме да изляза по-рано от работа, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: "Честит първи април, скъпа!"