Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На сутрешния преглед командира пита войниците: - Произшествия има ли? - Не, ...само дето се счупи сапа на лопатата. - Каква лопата? - Ами тази, с която погребахме кучето. - Кое куче? - Ами това дето го ритна коня. - Кой кон? - Този дето носеше вода. - Каква вода? - Ами за пожара. - Какъв пожар бе? - Ами оня дето изгори щаба на поделението...
Професионални 2,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек бил много зиморничав, вечно му било студено. Накрая умрял. Озовава се пред портите на Рая и св. Петър го пуска. В Рая температурата е вечно 24-25 градуса, приятни градини, птички, цветя, а нашият човек се мота наоколо и трепери, пак му е студено. Св. Петър го попитал: — Как може да ти е студено?! На земята все мръзнеш. Тук е Раят, всичко е перфектно, а ти само трепериш. — Ами явно за мен и тук е студено. Предложил му св. Петър да го свали долу при Дявола за малко да се постопли. Слезли долу при Дявола: — Какво ми водиш? — Водя го този само за малко, че горе мръзне. Пусни го в 1-ви кръг на Ада да се постопли малко. Отваря вратите Дяволът на 1-ви кръг на Ада и нашият влиза. След 10 мин. излиза – пак му е хладно. Дяволът го води в 5-ти, 7-ми кръг на Ада. Седи малко човекът, излиза и пак трепери. — Пак ли ти е хладно? — Не мога да се стопля, пак ми е студено! – рекъл той. Накрая Дяволът го бутнал в 10-ти кръг на Ада. Минало се известно време и св. Петър казал на Дявола: — Колега, дай да отворим за малко да го видим този как е, че трябва да го качвам скоро. — А, как да е, сигурно се е изпържил сто пъти досега, може и следа да няма от него. — Нищо, нищо, отвори за всеки случай. Оварят те и отвътре се чува гласът на нашия човек: — Затваряйте врататааа! Духа!!! Съветник на ББ(виц е, той знае всичко;-) му намеква, че с тези изявления, за чудесата от пръстени от магистрали, взима народа за много глупав. - Трудно ми е да се сдържа, материалът е много подходящ. Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. - Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си... - Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме.... В това време Свети Петър го прекъснал: - Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо.... Един мъж закарал колата си на сервиз. Монтьорът я оглежда и пита: - Абе, как сте успели да я съсипете толкова ужасно тая кола? - Жена ми се блъснала в един стълб. - Така ли? - недоверчиво гледа монтьорът. - И колко пъти? Най-накрая Петров разбра, какво е истинска немска порнография - това е "Опел-Кадет" 1982 производство...